امروز : پنجشنبه 3 خرداد 1397
مجله اینترنتی لوپر
منوی سایت


187 بازدید

آزاده نامداری سوژه استندآپ کمدی نیمه نهایی خنداننده شو

دسته بندی : سینما و تلویزیون کد مطلب : 2738

آزاده نامداری سوژه استندآپ کمدی نیمه نهایی خنداننده شو

شب گذشته آخرین برنامه از سری استندآپ های خنداننده شو در مرحله نیمه نهایی روی آنتن رفت. مجید افشاری از گروه حسن معجونی و سیده مریم کشفی از گروه شقایق دهقان استندآپ های خود را اجرا کردند.

در این برنامه که احسان کرمی اجرای آن را بر عهده داشت، دو مستند ساخته شده توسط محمود کریمی درباره دو کمدین شرکت کننده یعنی مریم کشفی و مجید افشاری پخش شد.

قرعه اجرای اول به مجید افشاری افتاد و این کمدین به روی صحنه آمد.

خنداننده شو

شوخی های متن مجید افشاری نکته های بسیاری داشت. او در استندآپ خود با زبان و با شوخی های بسیار به معضلات مختلف فرهنگی، اجتماعی و سیاسی اخیر اشاره کرد. افشاری در بخشی از اجرای خود به حواشی این روزهای آزاده نامداری اشاره کرد و به کنایه گفت: «پدرم وصیت کرد هر جا میری برو، ولی سوئیس نرو؛ اگه هم رفتی پارک نرو، چون اونجا بادهای شدیدی میاد و همه چیز رو با خودش می بره».

شقایق دهقان درباره اجرای مجید افشاری گفت: «شوخی هایت سر فرصت و درجه یک است. ارجاع به استندآپ های قبل به شدت با مزه است.»

رامبد جوان گفت: «دمت گرم خیلی خیلی بود و خیلی خندیدیم. هم خیلی باهوش هستی، هم نکته سنج و فرمول بلدی. ترکیب تو و حسن معجونی ترکیب فوق العاده ای ایجاد کرده است.»

اشکان خطیبی این شرکت کننده را درجه یک خواند و گفت: «قطعاً روح پدرت با استندآپی که کردی شاد خواهد شد. چیزی که در استندآپ مهم است تلاقی طراوت و متن از پیش تعیین شده و درجه یک است.»

حسن معجونی مربی افشاری از وی تشکر کرد و گفت: «ای کاش یار یک نفر دیگر بودی و از تو تعریف می کردم. خیلی ممنون. عالی بود.»

پس از اجرای افشاری نوبت به استندآپ مریم کشفی رسید.

سیده مریم کشفی در اجرای خود به سبک زندگی و تفریحات عده ای از مردم به زبان طنز اشاره کرد. او این استندآپ را نیز با سبک مختص خود و لحن عصبانی اجرا کرد.

رامبد جوان با تبریک به مریم کشفی گفت: «گروه خانم ها قوی و پرانگیزه بودند. در بعضی قسمت ها اجرای تو قدرت و قوام قبل و بعد را نداشت که این شاید به خاطر عدم تمرکز یا عدم تمرین بود. متن جذابی بود و روی نکات خوبی دست گذاشته بودی. کمدین باهوشی هستی».

اشکان خطیبی به دو شوخی در متن استندآپ کشفی اشاره کرد و گفت: «روی مقوله خوبی دست گذاشتی. نیمه اول ریتمت کندتر بود.»

معجونی خطاب به کشفی گفت: «باید تلاش کنی این مرحله سخت را بگذرانی که عصبانیتت تبدیل به کاراکتر نشود.»

دهقان درباره هم تیمی خود گفت: «مریم هرچه که می گذرد بهتر می شود و با آقای معجونی موافقم؛ اما این ها ظرافت های بازیگری است که با تجربه به دست می آید. سعی شد در این استندآپ، در کنار شوخی ها یکسری حرف ها هم برای گفتن وجود داشته باشد.»

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

تاریخ انتشار : سه شنبه 10 مرداد 1396
اشتراک گذاری :
مطالب پیشنهادی مرتبط
نظرات شما درباره این مطلب

اختیاری
= 4 + 5
- نظرات پس از تائید نمایش داده خواهند شد.
- نظراتی که در آنها به شخص خاصی توهین شده باشد ، تائید نخواهد شد.
- نظراتی که به عکس های بالا یا سایت مرتبط نباشد ، تائید نخواهد شد.
- نظرات خیلی کوتاه تائید نخواهد شد.