امروز : جمعه 7 اردیبهشت 1397
مجله اینترنتی لوپر
منوی سایت


278 بازدید

مژده لواسانی هنوز ازدواج نکرده 4 فرزند دارد!

دسته بندی : بازیگران کد مطلب : 2210

مژده لواسانی هنوز نکرده 4 فرزند دارد!

مژده لواسانی مجری توانای کشورمان شامگاه پنجشنبه 28 اردیبهشت 96 مهمان مهران مدیری در دورهمی شد و اسم فرزندانش را در این برنامه فاش کرد.

شامگاه پنجشنبه 28 اردیبهشت 96 برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری ساعت 21 روی آنتن شبکه نسیم رفت. مژده لواسانی مجری توانای کشورمان مهمان مهران مدیری در برنامه دورهمی بود که بعد از سلام و احوالپرسی به مهران مدیری گفت شما دردانه هستید و درباره زمان ورودش به تلویزیون با کار پلاک 14 ساخته مهران مدیری گفت.

در ابتدای گفت و گو مهران مدیری از ترس زیاد مژده لواسانی از گربه گفت و درباره علت این ترس پرسید که مهمان برنامه گفت علت این ترس پریدن یک گربه روی کالسکه من در 2 سالگی بوده است که این ترس در ناخودآگاه من نهادینه شده و تبدیل به یک فوبیا شده است.

مژده لواسانی دورهمی

مژده لواسانی مجری تلویزیون در سه سالگی مهمان یک برنامه رادیویی شد و با زبان که داشت در این برنامه توسط خانم وکیلی برای برنامه سلام کوچولو انتخاب شد در این قسمت از برنامه صدایی از خانم لواسانی و سه سالگی در برنامه سلام کوچولو پخش شد. مژده لواسانی ادامه داد من در 16 سالگی به عنوان سردبیر رادیو انتخاب شدم و تا بحال که 16 سال دارم مشغول کار اجرا هستم.

مهران مدیری پرسید تک فرزند هستید و لوس؟ بله تک فرزند هستم اما لوس نه ، در واقع من فرصت لوس بودن نداشتم چون دائما در محیط کار بودم و درباره اولین حقوقش گفت که 9 هزار تومان بود و هنوز هم فیش آن را دارد.

مژده لواسانی درباره موضوع برنامه که مهاجرت بود گفت :من خیلی اهل سفر کردن هستم اما تصور اینکه بخواهم یک سال از خانه دور باشم خیلی برایم سخت است . من دلبستگی زیادی به تهران دارم و عدم علاقه به مهاجرت باعث شده است که خیلی از فرصت های شغلی و ازدواج را از دست بدهم.

اسم بچه های مژده لواسانی چیست

مهران مدیری پرسید چرا ازدواج نکرده اید که لواسانی ادامه داد: به نظرم ازدواج یک اتفاق است و باید پیش بیاید و یک نفر باید باشد که بشود تا پایان عمر کنارش خوشبخت بود و درباره معیارهای همسر آینده اش گفت هم فکر بودن و پیدا کردن کسی که با او احساس آرامش کنی مهمترین معیار من برای ازدواج است. من دنبال ازدواج با ترکیب عقل و دل هستم و علاقه زیادی به مادر شدن دارم. حتی اسم بچه هایم را هم انتخاب کرده ام (امیر عباس، امیرعلی، نازنین زهرا ،نازنین فاطمه)

و ادامه داد من همه تصمیم های مهم زندگی ام را در 18 سالگی گرفته ام و به همه توصیه می کنم این کار را انجام دهند .

مجری برنامه دورهمی پرسید چرا مجری خوبی هستید و به عنوان بهترین مجری انتخاب شده اید؟ مژده لواسانی ادامه داد من باید به شما تبریک بگویم بابت اینکه شما به عنوان بهترین مجری مرد انتخاب شده اید و در حقیقت این اعتماد مردم به ما نسل جوان است.

مجری توانای کشورمان در پاسخ مهران مدیری که پرسید اشپزی بلدید گفت؟ یک هنر است و من حسادت میکنم به تمام کسانی که دستپخت خوبی دارند.

مهران مدیری درباره کشتن یک جوجه در کودکی توسط مژده لواسانی گفت که این مجری ادامه داد :بله متاسفانه من د رکودکی روی پشتی نشستم و جوجه ای زیر آن بود مرد و عمدی در کار نبود.

این مجری توانا درباره اهدافی که در آینده دارد گفت: من دوست دارم یک برنامه برای دخترهای نوجوان بسازم و در این بخش از برنامه یادی از افشین یداللهی کرد و شعری از این شاعر خواند و گفت من عمیقا احساس خوشبختی میکنم چون عاشق نوشتن هستم و نوشتن تمام من است.

در بخش پایانی برنامه تابلویی را تقدیم موزه دورهمی کرد.

منبع : مجله اینترنتی لوپر

تاریخ انتشار : جمعه 29 اردیبهشت 1396
اشتراک گذاری :
مطالب پیشنهادی مرتبط
نظرات شما درباره این مطلب

اختیاری
= 4 + 5
- نظرات پس از تائید نمایش داده خواهند شد.
- نظراتی که در آنها به شخص خاصی توهین شده باشد ، تائید نخواهد شد.
- نظراتی که به عکس های بالا یا سایت مرتبط نباشد ، تائید نخواهد شد.
- نظرات خیلی کوتاه تائید نخواهد شد.