امروز : یکشنبه 5 فروردین 1397
مجله اینترنتی لوپر
منوی سایت


396 بازدید

اظهار ندامت 12 نفر از افراد پیوسته به شبکه جم

دسته بندی : سینما و تلویزیون کد مطلب : 559

اظهار ندامت و پشیمانی 12 نفر از افراد پیوسته به شبکه جم

حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی

ایوبی گفت: راه برای فرزندان خطاکار بسته نیست. اینکه چه برخوردی پس از بازگشت با این افراد خواهد شد تنها در اختیار سازمان سینمایی نیست.

حجت الله ایوبی رئیس سازمان سینمایی در برنامه متن حاشیه شبکه 3 پیرامون پیوسته به شبکه GEM اظهار داشت: این یک تأسف بار بود و مدتی موجی را در کشور ایجاد کرد. این موج با کمک تبلیغات داخلی و خارجی ایجاد شد. این افراد فکر می کردند با مهاجرت به خارج از کشور زندگی بهتری خواهند داشت بنابراین آرام آرام شاهد خروج تعدادی از بازیگران بودیم.

وی گفت: با توجه به اینکه همه کسانی که مهاجرت کردند از بازیگران و عوامل تولید شناخته شده در نبودند و جزء چهره های مطرح شناخته نمی شدند و تنها در و شبکه های خانگی شاغل بودند، همان ایام پس از این مهاجرت ها دلنوشته ای را منتشر کردم و توضیح دادم به عنوان فردی که فضای خارج از کشور را می شناسد نوشتم که در خارج خبری نیست و این افراد نادم خواهند شد.

به گفته رئیس سازمان سینمایی بعد از انتشار این نامه آرام آرام پشیمانی ها شروع شد و به نوعی این دلنوشته و نامه تیر خلاصی برای افرادی بود که امید واهی داشتند.

وی با بیان اینکه برخی از این مهاجرین طی تماس هایی ابراز ندامت کردند و بخش حراست نیز برخوردهای خوبی با این افراد داشت، اظهارداشت: راه بازگشت به خانه پدری را نبسته ایم تا اگر خواستند بازگردند با این افراد باید چه کرد. بنابراین با بخش های مختلف صحبت کردیم چرا که رأفت اسلامی در نظام جمهوری اسلامی ایران اینگونه است هرچند که برخورد لازم و قانونی با بازیگران پیوسته به شبکه GEM صورت خواهد گرفت و آنها نیز این موضوع را پذیرفته اند.

ایوبی در پاسخ به اینکه این افراد پس از بازگشت ممنوع الفعالیت خواهند بود، گفت: تا به امروز حدود 10-12 نفر از این مهاجرین بازگشته اند و اظهار ندامت کرده اند، ما نیز بر صندلی پدری نشسته ایم بنابراین راه را بر فرزندان خطاکار نمی بندیم. اینکه چه برخوردی پس از بازگشت با این افراد خواهد شد تنها در اختیار سازمان سینمایی نیست.

رئیس سازمان سینمایی با بیان اینکه بازیگران، هنرمندان و نویسندگان همه از سرمایه ملی و امکانات کشور استفاده کرده اند بنابراین عرق به این کشور دارند، تصریح کرد: ما قرار نیست فرش قرمز برای خاطیان پهن کنیم و اینکه چه برخوردی با این افراد خواهد شد، فراتر از سازمان سینمایی است ولی حتماً با تعامل با سازمان های تصمیم گیرنده تصمیمات لازم اخذ خواهد شد.

وی در پایان گفت: اینکه بلافاصله این تعداد بازیگران بخواهند در تلویزیون بازی کنند قطعاً اینگونه نخواهد بود. اغلب این افراد سینمایی نبودند و تصمیماتی که گرفته خواهد شد فراتر از سازمان سینمایی است.

منبع : تابناک

برچسب ها :
تاریخ انتشار : یکشنبه 2 آبان 1395
اشتراک گذاری :
مطالب پیشنهادی مرتبط
نظرات شما درباره این مطلب

اختیاری
= 4 + 5
- نظرات پس از تائید نمایش داده خواهند شد.
- نظراتی که در آنها به شخص خاصی توهین شده باشد ، تائید نخواهد شد.
- نظراتی که به عکس های بالا یا سایت مرتبط نباشد ، تائید نخواهد شد.
- نظرات خیلی کوتاه تائید نخواهد شد.