امروز : جمعه 30 شهریور 1397
مجله اینترنتی لوپر
منوی سایت


470 بازدید

انتقاد اکبر عبدی از فیلم مهران مدیری و خندوانه رامبد جوان

دسته بندی : بازیگران کد مطلب : 2902

انتقاد اکبر عبدی از فیلم مهران مدیری و خندوانه رامبد جوان

اکبر عبدی در برنامه «فرمول یک»، اولین فیلم سینمایی مهران مدیری را زشت و بد توصیف کرد و آن چه را رامبد جوان در «خندوانه» انجام می دهد در اندازه او ندانست.

اکبر عبدی شامگاه چهارشنبه، هشتم شهریور به بهانه تولدش مهمان برنامه «فرمول یک» با اجرای علی ضیا شد.

این پیشکسوت در بخشی از برنامه در مورد مهران مدیری و اولین فیلم سینمایی او «ساعت پنج عصر» گفت: «این فیلم فوق العاده زشت بود، فوق العاده بد بود، متاسفانه فکر می کردم قرار است فیلم عجیب و غریبی ببینم ولی اصلا فیلم خوبی نبود. این که مردم ما قاط زده اند و هیچ کس هیچ چیزی را متوجه نیست و همه از روی هم رد می شوند و از آن طرف یک عده آدم را می بینیم که خیلی شیک می آیند می ایستند و...»

اکبر عبدی

عبدی همچنین در مورد رامبد جوان و برنامه «خندوانه» با اجرای او گفت: «آقای جوان از یک جایی به بعد از بریده و مجری شده، یعنی دقیقا مجری شده، ما در مجری زیاد داریم. حتی در برنامه خودش، این اواخر، کاملا کنار تماشاچی ها نشسته، یک عده می آیند از شهرستان، از تهران، خیلی هم بااستعداد اجرا می کنند، یک آقایی هست که اصلا شبیه خودش (رامبد جوان) هم هست. اجرا می کند و او هم مثل تماشاچی رفته نشسته آن جا. به نظر من این کار کم است. یعنی این کار به اندازه آقای رامبد جوان نیست. آقای رامبد جوان خیلی بیشتر از این است.»

برنامه «فرمول یک» با اجرای علی ضیا از شنبه تا چهارشنبه به صورت زنده پخش و هر چهارشنبه تولد یکی از چهره های سرشناس و هنرمندان رادیو و تلویزیون در آن جشن گرفته می شود.

منبع : عصر ایران

تاریخ انتشار : پنجشنبه 9 شهریور 1396
اشتراک گذاری :
مطالب پیشنهادی مرتبط
نظرات شما درباره این مطلب

اختیاری
= 4 + 5
- نظرات پس از تائید نمایش داده خواهند شد.
- نظراتی که در آنها به شخص خاصی توهین شده باشد ، تائید نخواهد شد.
- نظراتی که به عکس های بالا یا سایت مرتبط نباشد ، تائید نخواهد شد.
- نظرات خیلی کوتاه تائید نخواهد شد.