امروز : جمعه 31 شهریور 1396
مجله اینترنتی لوپر
منوی سایت


167 بازدید

انتقاد علی لهراسبی از حذف نامش از برنامه سه ستاره

دسته بندی : موسیقی کد مطلب : 1611

انتقاد علی لهراسبی از حذف نامش در برنامه سه ستاره

خواننده قدیمی پاپ با اشاره به حذف غیرمنطقی اثرش از نظرسنجی برنامه «سه ستاره»، انتخاب هایی مدیریت شده و دور از نظر مخاطبان را دلیل اصلی این اتفاق دانست.

علی لهراسبی با اشاره به حذف نام و اثرش از میان نامزدهای بخش بهترین تیتراژ سریال های تلویزیونی در برنامه سه ستاره، تنظیم فهرست نامزدها را مدیریت شده دانست و به آن انتقاد کرد.

این خواننده که در سال های گذشته تیتراژهایی چون «پیله های پرواز»، «عبور شیشه ای»، «دلنوازان»، «فاصله ها»، «شیدایی»، «همه چیز آنجاست» را اجرا کرد، بعد از دو سال تیتراژ سریال «آرام می گیریم» را خوانده است.

علی لهراسبی

این اثر که بالغ بر 50 شب روی آنتن رفته است و هنوز هم پخش آن ادامه دارد، در فهرست منتخبین تیراژ این برنامه قرار نگرفته است و بدون هیچ توضیحی از بین نامزدهای این بخش حذف شده است.

علی لهراسبی دراین باره گفت:«من فقط حرفم یک چیز است. این قبیل جشنواره ها و انتخاب ها همیشه در رسانه های مختلف بوده و هست. همیشه هم انتخاب هایی انجام شده ولی در این برنامه اصرار دارند که انتخاب هایی را که هیئت داوران انجام داده گزینش کنند.

من متوجه نمی شوم که این انتخاب ها، انتخاب مردم است یا انتخاب هیئت داوران؟ اگر انتخاب مردم است که باید همه تیتراژها در لیست باشند و انتخاب ها بر اساس رای مردم انتخاب شوند. ولی اینکه لیست به نظرسنجی گذاشته شود، قطعا اتفاقات نامحترمی افتاده است. مردم بایستی در این قبیل انتخاب ها به گزینه مد نظر و سلیقه خودشان رای دهند نه لیستی که با سلیقه و نظر گروهی ناشناس تدوین شده است.»

منبع : خبر آنلاین

تاریخ انتشار : پنجشنبه 19 اسفند 1395
اشتراک گذاری :
مطالب پیشنهادی مرتبط
نظرات شما درباره این مطلب

اختیاری
= 4 + 5
- نظرات پس از تائید نمایش داده خواهند شد.
- نظراتی که در آنها به شخص خاصی توهین شده باشد ، تائید نخواهد شد.
- نظراتی که به عکس های بالا یا سایت مرتبط نباشد ، تائید نخواهد شد.
- نظرات خیلی کوتاه تائید نخواهد شد.