امروز : یکشنبه 2 اردیبهشت 1397
مجله اینترنتی لوپر
منوی سایت


320 بازدید

ناسزا گویی مردم به برادر و مادر قاتل آتنا اردبیلی

دسته بندی : اخبار اجتماعی کد مطلب : 2631

ناسزا گویی مردم به برادر و مادر قاتل آتنا اردبیلی

برادر قاتل آتنا مدعی است که او و همسر برادرش جسد آتنا را از داخل خانه پیدا کردند و به بازپرس پرونده دادند. این موضوع هنوز از سوی مراجع قضایی یا نیروی انتظامی تایید نشده است. اما برادر قاتل می گوید که این کار را انجام داده تا خانواده آتنا را از نگرانی نجات دهد.

عکس ترحیم آتنا

بخشی از گفتگو با برادر قاتل آتنا را در ادامه می خوانید:

* آن روز من رفته بودم دنبال زن داداشم تا او را به خانه مان بیاورم. زن برادرم گفت یک بشکه در خانه پیدا کرده که خیلی بو می دهد. من بشکه را باز کردم و دیدم که داخل آن جسد یک دختربچه است که دست و پایش شکسته شده و پوستش هم کبود و سیاه است. به زن داداشم گفتم حالا که جرم برادرم به ما ثابت شده و او آتنا را کشته، باید به نیروی انتظامی خبر بدهیم تا او را به سزای اعمالش برساند و قانون برای او تصمیم بگیرد. دل مان به حال خانواده آتنا می سوخت که ٢٠ روز در حسرت دیدن اولادشان بودند و حالا باید جسد دخترشان را تحویل بگیرند. اول خانمش با بازپرس پرونده تماس گرفت. به محض اینکه ما خبر را دادیم ماموران آگاهی آمدند و جسد را از خانه برادرم بردند.

* آنها چند بار به خانه برادرم و حتی خانه ما آمدند اما نتوانستند بشکه ای را که برادرم جسد آتنا را داخل آن گذاشته بود پیدا کنند. ما هم خبر نداشتیم که چنین چیزی داخل خانه برادرم هست. می گفتیم شاید برادر ما بیگناه است.

* برادرم انگار دو زندگی متفاوت داشت. ما هیچ وقت به او شک نکردیم چون سرش به کار خودش بود و با ما صحبت نمی کرد. مردم پارس آباد خیال می کنند که ما هم در قتل آتنا دست داشته ایم یا اینکه کارهای برادرم را از چشم ما هم می بینند اما این طور نیست. ما خانواده آبروداری هستیم. اگر با او همدست بودیم که هیچ وقت به اداره آگاهی خبر نمی دادیم. برادر من خیلی کم حرف بود. می رفت بیرون و می آمد و هیچ حرفی هم به ما نمی زد.

* ما نمی دانستیم در مغازه اش چه کارهایی انجام می دهد. ما را قربانی برادرمان نکنند. بچه هایش در این شهر زندگی کرده اند و آبرو دارند. زندگی ما نابود شده. برادرم در پارس آباد کار اداری داشته الان یک هفته است همه چیزش را گذاشته و فرار کرده چون مردم هر وقت ما را می بینند آزار و اذیت مان می کنند. ما نمی توانیم برای خریدن چندتا نان از خانه بیرون برویم همسایه ها برای ما نان می خرند و جلوی در خانه می آورند. یک جوری آبرو و حیثیت مان رفته که نمی توانیم سرمان را بلند کنیم.

گفتگو با مادر قاتل

او در حالی که به شدت پشت اشک می ریخت گفت: با اینکه پسر من قاتل است من خوشحالم که خودمان توانستیم جسد را پیدا کنیم و به پلیس برای روشن شدن قضیه کمک کنیم. همسایه ها ما را خیلی اذیت می کنند. من به امام جمعه پارس آباد گفته ام که روی منبر هم بگوید که درخانواده ما به جز پسرم هیچ نقشی در قتل آتنا نداشته است. ما می خواهیم که او را محاکمه کنند. ما عذاب وجدان داریم برای کارهایی که پسرم انجام داده.

ما می خواهیم که مردم حساب ما را از او جدا کنند. مردم آمده اند در خانه ما را شکسته اند و وقتی ما را می بینند ناسزا می گویند. بالاخره ما در این شهر زندگی کرده ایم و می خواهیم در همین شهر به زندگی مان ادامه بدهیم.

منبع : روزنامه اعتماد

تاریخ انتشار : یکشنبه 25 تیر 1396
اشتراک گذاری :
مطالب پیشنهادی مرتبط
نظرات شما درباره این مطلب

اختیاری
= 4 + 5
- نظرات پس از تائید نمایش داده خواهند شد.
- نظراتی که در آنها به شخص خاصی توهین شده باشد ، تائید نخواهد شد.
- نظراتی که به عکس های بالا یا سایت مرتبط نباشد ، تائید نخواهد شد.
- نظرات خیلی کوتاه تائید نخواهد شد.