امروز : شنبه 27 مرداد 1397
مجله اینترنتی لوپر
منوی سایت


388 بازدید

برندگان مرحله سوم خنداننده‌ شو خندوانه معرفی شدند

دسته بندی : سینما و تلویزیون کد مطلب : 2644

برندگان مرحله سوم خنداننده شو خندوانه معرفی شدند

برنامه شب گذشته خندوانه با میزبانی از شرکت کننده های استندآپ کمدی به روی آنتن رفت. شب گذشته برنامه خندوانه میزبان شرکت کننده های استندآپ کمدی بود.

در ابتدای برنامه احسان کرمی آرای مردمی برگزیدگان مرحله دوم خنداننده شو را اعلام کرد.

رامبد جوان، شقایق دهقان و اشکان خطیبی به عنوان مربی حضور داشتند و حسن معجونی به دلیل اجرای تئاتر در رشت نتوانست در برنامه خندوانه حاضر شود و با ارسال یک ویدئو آرزوی برای کمدین ها داشت.

خنداننده شو

از بین میثم درویشان پور و سیده زینب موسوی در گروه اول، میثم درویشان پور توانست با 884 هزار و 704 رای بیشترین آرای مردمی را دریافت کند.

در گروه دوم سیده مریم کشفی با کسب یک میلیون و 51 هزار و 920 رای در مقایسه با حسین شاهرخ نیا به مرحله نیمه نهایی راه یابد.

احسان کرمی در حالی که قصد داشت آرا برگزیده این گروه را به ریال بخواند، به اشتباه رقم 1 میلیون تومان را 1 میلیارد ریال خواند که باید 10 میلیون ریال می گفت.

گروه سوم نیز محمد معتضدی با 1 میلیون 179 هزار و 987 رای در حالی بیشترین رای را دریافت کرد که رضا بهمنی با 980 هزار و 646 رای حذف شد.

رامبد جوان با توجه به اینکه در مرحله قبل، فقط معتضدی را از گروه خود داشت و با این رای به مرحله بعد راه پیدا کرد، نسبت به این موضوع گفت: تمام تلاش خودمان را کردیم تا کار خوبی اجرا شود و به نفرات دیگری که در مرحله نهایی حضور دارند می گویم که رقیب سختی دارند.

مجید افشاری در گروه چهارم یعنی آخرین گروه خنداننده شو توانست با کسب 938 هزار و 640 رای از علی ضیایی دیگر رقیب خود پیشی بگیرد.

مربیان نسبت به حذف شدن کمدین های جوان ناراحت بودند چراکه؛ به عقیده آنها این مرحله بیشتر کمدین ها خوب بودند اما آرای مردمی، فرد برگزیده را مشخص می کند.

در بخش دیگر برنامه، قرعه کشی مرحله بعدی انجام شد و در گروه اول میثم درویشان پور، محمد معتضدی و گروه دوم مجید افشاری، سیده مریم کشفی در مرحله نیمه نهایی به رقابت می پردازند.

در بخش پایانی ارژنگ امیرفضلی استندآپ کمدی خود را پیرامون علاقه به در نوجوانی اجرا کرد.

منبع : مجله اینترنتی لوپر

تاریخ انتشار : دوشنبه 26 تیر 1396
اشتراک گذاری :
مطالب پیشنهادی مرتبط
نظرات شما درباره این مطلب

اختیاری
= 4 + 5
- نظرات پس از تائید نمایش داده خواهند شد.
- نظراتی که در آنها به شخص خاصی توهین شده باشد ، تائید نخواهد شد.
- نظراتی که به عکس های بالا یا سایت مرتبط نباشد ، تائید نخواهد شد.
- نظرات خیلی کوتاه تائید نخواهد شد.