امروز : شنبه 27 مرداد 1397
مجله اینترنتی لوپر
منوی سایت


527 بازدید

تمدید سرشماری نفوس و مسکن تا 30 مهرماه

دسته بندی : اخبار اقتصادی کد مطلب : 534

تمدید سرشماری نفوس و مسکن تا 30 مهرماه

علیرضا زاهدیان

علیرضا زاهدیان در مورد سرشماری نفوس و مسکن اظهار داشت: در مورد سرشماری با توجه به استقبال مردم و درخواست های مکرر مقرر شد تا 30 مهرماه به صورت اینترنتی تمدید شود.

قائم مقام ستاد سرشماری نفوس و مسکن با بیان اینکه از صبح فردا 28 مهرماه سرشماری حضوری از درب منازل شروع خواهد شد، تصریح کرد: افرادی که به شیوه اینترنتی ثبت نام کرده اند کد ثبت نام را به مأمور سرشماری خواهند داد و اگر ثبت نام نکرده اند همان موقع به این شیوه ثبت نام از آنها انجام خواهد شد با این وجود این فرصت برای خانوارهایی که هنوز مأمور سرشماری به آنها مراجعه نکرده است، می توانند به شیوه اینترنتی ثبت نام خود را انجام دهند.

وی افزود: تا ساعت 6 عصر امروز بالغ بر 9 میلیون 353 هزار خانوار بالغ بر 31 میلیون و 470 هزار نفر در سرشماری عمومی نفوس و مسکن به شیوه اینترنتی ثبت نام کرده اند.

زاهدیان تأکید کرد: بدین ترتیب تاکنون 39 درصد جمعیت کشور به شیوه اینترنتی در طرح سرشماری عمومی نفوس و مسکن مشارکت داشته اند که رکورد سال 2015 ژاپن در این رابطه شکسته شد.

به گزارش فارس، سال 2015 به میزان 30 درصد مردم ژاپن در سرشماری نفوس و مسکن به شیوه اینترنتی در سرشماری نفوس و مسکن مشارکت کرده بودند.

منبع : خبرگزاری فارس

برچسب ها :
تاریخ انتشار : چهارشنبه 28 مهر 1395
اشتراک گذاری :
مطالب پیشنهادی مرتبط
نظرات شما درباره این مطلب

اختیاری
= 4 + 5
- نظرات پس از تائید نمایش داده خواهند شد.
- نظراتی که در آنها به شخص خاصی توهین شده باشد ، تائید نخواهد شد.
- نظراتی که به عکس های بالا یا سایت مرتبط نباشد ، تائید نخواهد شد.
- نظرات خیلی کوتاه تائید نخواهد شد.