امروز : یکشنبه 30 اردیبهشت 1397
مجله اینترنتی لوپر
منوی سایت


514 بازدید

جزئیات درگذشت عارف لرستانی از سکسکه تا خطای پزشکی

دسته بندی : بازیگران کد مطلب : 1887

جزئیات درگذشت عارف لرستانی از سکسکه تا خطای پزشکی

نویسنده سریال «ویلای من» می گوید مرحوم عارف لرستانی شب گذشته به دلیل سکسکه به بیمارستان مراجعه کرده است.

صبح امروز درگذشت عارف لرستانی جوان سریال های اهالی هنر و مطبوعات را شوکه کرد. علت فوت لرستانی ایست قلبی در عنوان شده و ظاهرا او سابقه هیچ هم از قبل نداشته است.

خشایار الوند نویسنده و تلویزیون درباره علت مرگ این هنرمند می گوید: «من تا چند لحظه پیش در منزل عارف لرستانی بودم و طبق شنیده های من ظاهرا دیشب ایشان سکسکه اش می گیرد و چون مدت طولانی سکسکه اش بند نمی آمده به همراه همسرش به بیمارستان می روند و آنجا دو آمپول آرامبخش البته دقیق نمی دانم، به او تزریق می شود و به خانه می آید و می خوابد اما متاسفانه در خواب سکته می کند.»

عارف لرستانی

الوند درباره سابقه بیماری مرحوم لرستانی توضیح می دهد: «عارف هیچ سابقه بیماری نداشت، ورزشکار بود و سیگار هم نمی کشید.»

عارف لرستانی در چندین سریال از جمله «قهوه تلخ»، «ویلای من » و «شوخی کردم» که خشایار الوند نویسنده اش بوده ایفای نقش کرده بود. الوند درباره همکاری های مشترک شان با این هنرمند می افزاید: «عارف بسیار پسر ماه و دوست داشتنی و پسر رفیق بازی بود. مرام رفاقت او کرمانشاهی بود و واقعا بامعرفت بود.»

این نویسنده در ادامه می گوید: «با توجه به استعدادی که عارف داشت به نظرم در دنیای بازیگری به حق اش نرسید. او بازیگر بسیار خوبی بود و توانایی هایش در همین نقش هایی که بازی کرده هم کاملا مشخص است. ما همکاری های بسسار خوبی در چندین کار با هم داشتیم.»

الوند در پایان می افزاید: «متاسفانه عارف را خیلی زود از دست دادیم و باور مرگ او برای من و خیلی از دوستان دیگر سخت است. خیلی از دوستان و همکاران او الان در منزلش هستند و از این اتفاق شوکه اند و بسیار هم بی تابی می کنند. این اتفاق واقعا باورنکردنی بود.»

همچنین همسر این بازیگر در گفتگویش در رابطه با مرگ همسرش خطای را تایید کرده است در گفتگویش با فارس مدعی شد که این هنرمند بر اثر قصور پزشکی جان خود را از دست داده است.

حالا روایت های متفاوتی از شیوه مرگ این بازیگر دوست داشتنی مطرح شده است که هنوز واکنشی از سوی مسئولان بیمارستان در پی نداشته است.

منبع : برترین ها

تاریخ انتشار : شنبه 26 فروردین 1396
اشتراک گذاری :
مطالب پیشنهادی مرتبط
نظرات شما درباره این مطلب

اختیاری
= 4 + 5
- نظرات پس از تائید نمایش داده خواهند شد.
- نظراتی که در آنها به شخص خاصی توهین شده باشد ، تائید نخواهد شد.
- نظراتی که به عکس های بالا یا سایت مرتبط نباشد ، تائید نخواهد شد.
- نظرات خیلی کوتاه تائید نخواهد شد.