امروز : دوشنبه 27 آذر 1396
مجله اینترنتی لوپر
منوی سایت


152 بازدید

آخرين وضعيت سالار عقيلی پس از حادثه در كنسرت آمل

دسته بندی : موسیقی کد مطلب : 2093

آخرین وضعیت سالار عقیلی پس از در كنسرت آمل

سالار عقیلی گفت: خوشبختانه خطر رفع شد و همه ما سالم هستیم و جای هیچ نگرانی نیست.

سالار عقیلی خواننده سنتی كشورمان، پس از انتشار فیلمی از لحظه سقوط استیج كنسرت موسیقی دیشب در آمل؛ اظهار داشت: از ساعت هشت و نیم كه این اتفاق رخ داد، حدود هشتصد داشتم و این به خاطر نگرانی و عشق و علاقه مردم عزیزم است. از همین جا می خواهم آنها را از نگرانی در بیاورم و اعلام کنم که حال همه ما خوب است.

سالار عقیلی کنسرت آمل

وی افزود: از مردم خوبم تشکر و قدردانی می کنم که این قدر پیگیر بودند و تلفن زدند و احوالپرسی کردند. دست تک تک آنها را می بوسم.

این خواننده كشورمان درباره جزئیات این حادثه عنوان کرد: پس از اتمام کنسرتی که دیشب در آمل داشتم، متاسفانه به علت سهل انگاری برخی از دوستان برگزار کننده این کنسرت، سن ریزش کرد. تعدادی از سازهای بچه های گروه آسیب دید و به پای یکی از هنرمندان نیز صدمه وارد شد. سر همسرم نیز ضربه خورد که الان می خواهیم برای به دکتر مراجعه کنیم که البته مسئله خاصی نیست.

سالار عقیلی تصریح کرد: خوشبختانه خطر رفع شد و همه ما سالم هستیم و جای هیچ نگرانی نیست و به مردم اعلام می کنم نگران نباشند.

وی عنوان کرد: قبل از حضور روی سن به یکی از مسئولان برگزار کننده گفتم که این سن می لرزد. گفتند محکم است و هیچ اتفاقی پیش نمی آید. من گفتم آن را چک کنید و گفتند خیالتان راحت باشد؛ اما من می دانستم اتفاقی رخ می دهد.

عقیلی افزود: رفتیم روی سن و کنسرت نزدیک به دوساعت طول کشید؛ چون برای فرهنگیان و معلمان عزیز آمل بود که حق بسیار بزرگی گردن همه ما دارند. به هر حال قبول کردیم این برنامه را اجرا کنیم. در پایان و زمان تعظیم به یکباره سن ریزش کرد؛ از آنجایی که طولش یک و نیم متر بود خدا رحم کرد و فکر می کنم خیلی ما را دوست داشت که هیچ اتفاق خاصی نیفتاد.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

تاریخ انتشار : دوشنبه 18 اردیبهشت 1396
اشتراک گذاری :
مطالب پیشنهادی مرتبط
نظرات شما درباره این مطلب

اختیاری
= 4 + 5
- نظرات پس از تائید نمایش داده خواهند شد.
- نظراتی که در آنها به شخص خاصی توهین شده باشد ، تائید نخواهد شد.
- نظراتی که به عکس های بالا یا سایت مرتبط نباشد ، تائید نخواهد شد.
- نظرات خیلی کوتاه تائید نخواهد شد.