امروز : دوشنبه 3 اردیبهشت 1397
مجله اینترنتی لوپر
منوی سایت


250 بازدید

حاشیه های سفر تبلیغاتی روحانی و رئیسی به مشهد

دسته بندی : اخبار سیاسی کد مطلب : 2199

حاشیه های سفر انتخاباتی حجت الاسلام روحانی به مشهد

حضور مردم در ورزشگاه تختی مشهد و خیابان های منتهی به این ورزشگاه ،محل سخنرای حجت الاسلام روحانی بسیار چشمگیر بود به طوریکه 2 برابر جمعیت داخل استادیوم در بیرون ورزشگاه استقرار داشتند.

جمع زیادی از مردم ساکن در ساختمان های اطراف ورزشگاه تختی مشهد نظاره گر حامیان روحانی در ورزشگاه تختی مشهد بودند.

در ابتدای این مراسم، برنامه توسط سالار عقیلی اجرا شد.

دوئل روحانی و رئیسی

در میان جمعیت حامیان روحانی افزون بر 30 نفر از هنرمندان معروف کشورمان از جمله مهدی فخیم زاده، سعید سهیلی، پولاد کیمیایی، خشایار اعتمادی، کیومرث پوراحمد و جعفری جوزانی حضور داشته اند.

مهدی فخیم زاده هنرمند کشورمان در سخنان کوتاهی در این مراسم گفت: دولت تدبیر و امید تا چهار سال دیگر باقی است.

سعید سهیلی کارگردان مشهدی نیز اظهار کرد: مشهد به وطن بازگشت، مشهد باید به وطن برگردد.

پولاد کیمیایی نیز اظهار کرد: برای رفع فقر حصر؛ در کنار شما هستیم.

کیومرث پوراحمد کارگردان نیز گفت:١٨ میلیون رای ندادند و مملکت از دست ما رفت، ما وظیفه داریم این دوره آنها را پای صندوق های رای ببریم.

خشایار اعتمادی نیز اظهار کرد: ما با امید زنده ایم و بایستی شاهد اتفاقات خوبی باشیم.

جعفری جوزانی گفت: جمعه آینده، تاریخ آینده ایران را می سازد، اشتباه می کنیم پای صندوق رای نرویم.

هنگامی که حجت الاسلام روحانی سخنرانی خود را آغاز کرد کرد، باران شدیدی شروع به باریدن کرد و تا نیمه های سخنرانی این باران همچنان ادامه داشت.

مردم مشهد روحانی را بسیار خوش قدم به خاطر بارش زیبای بهاری دانستند. حامیان روحانی با شعارهای مختلفی دکتر روحانی را در هنگام سخنرانی همراهی می کردند.

روحانی خسته نباشی، ظریف پاینده باشی، از مشهد نمی ریم مشهد را پس می گیریم، روحانی دوستت داریم، بسیجی واقعی همت بود و باکری، ننگ ما ننگ ما صدا و سیمای ما، روحانی یادت باشه کنسرت باید باشه، ٢٩ اردیبهشت با روحانی سوی بهشت، از شعارهایی بود که در ورزشگاه شهید تختی توسط حامیان روحانی سر داده شد.

استقبال از روحانی در مشهد

همچنین نوشته اصلی بسیاری از پلاکادرها نیز « به ایران بپیوندیم» بود. با وجود اتمام سخنرانی حجت الاسلام روحانی در ورزشگاه تختی مشهد خیابان های منتهی به محل سخنرانی با ترافیک شدید روبه رو شد.

مردم علاقه مند به دکتر حسن روحانی که امروز به شکل گسترده ای در ورزشگاه تختی مشهد حضور یافتند، پس از اتمام برنامه نیز به دلیل ترافیک سنگین با مشکلاتی روبه رو شدند. به دلیل مسدود شدن بسیاری از مسیرهای منتهی به ورزشگاه تختی بسیاری از مردم تصمیم گرفتند مدتی را تا کاهش ازدحام جمعیت در خیابان ها بمانند.

شرکت کنندگان در مراسم سخنرانی حسن روحانی پس از اتمام مراسم در خیابان ها هم با سر دادن شعارهایی مانند 'روحانی یادت باشه کنسرت باید باشه'، 'رای ما یک کلام روحانی والسلام'، ' روحانی با غیرت برس به داد ملت'، 'ما از مشهد نمیریم مشهد و پس می گیریم' و ... علاقمندی خود را به دکتر روحانی ابراز کردند.

سخنرانی حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی عصر روز چهارشنبه در ورزشگاه تختی مشهد برگزار شد.

حاشیه های سفر انتخاباتی حجت الاسلام رئیسی به مشهد

سخنرانی تبلیغاتی حجت الاسلام رئیسی در مشهد و در میان جمع زیادی از حامیانش عصر روز چهارشنبه در میدان شهدای این شهر انجام شد.

حامیان این نامزد ریاست جمهوری هنگام سخنرانی و پیش از شروع آن شعارهایی نظیر ایران منتظر بهشتی ثانی ، یه اختلاس کم بشه مسکن مهر حل میشه ، نه قبلی نه فعلی سید ما رئیسی سر می دادند. رئیسیِ رهبر آمد- باران رحمت آمد ، مبارک باد توفیقت رییسی ، 29 اردیبهشت رئیسی، رئیسی ، از دیگر شعارهایی بود که در این تجمع سرداده شد.

از کنسرت می گویند تا کرسنت فراموش شود، دولت زمینه ساز ظهور، و ما فقط خدا می شناسیم نه کدخدا، نیز از دست نوشته هایی بود که حامیان رئیسی به صورت بنر و پلاکارد در دست داشتند.

جنگ طلب شما هستید که از ترس مردم پای هر معاهده ای را امضا کرده اید، تجمع برای دفاع از حق هیچگاه نیاز به مجوز نداشته است و رئیسی در مسیر رهبری نیز از مطالبی بود که توسط مجری این مراسم بیان شد.

استقبال از رئیسی مشهد

همچنین در این مراسم هواداران رئیسی از توزیع اقلام تبلیغات مربوط به حجت الاسلام روحانی جلوگیری کردند.

دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا 29 اردیبهشت جاری برگزار می شود.

منبع : ایرنا

تاریخ انتشار : پنجشنبه 28 اردیبهشت 1396
اشتراک گذاری :
مطالب پیشنهادی مرتبط
نظرات شما درباره این مطلب

اختیاری
= 4 + 5
- نظرات پس از تائید نمایش داده خواهند شد.
- نظراتی که در آنها به شخص خاصی توهین شده باشد ، تائید نخواهد شد.
- نظراتی که به عکس های بالا یا سایت مرتبط نباشد ، تائید نخواهد شد.
- نظرات خیلی کوتاه تائید نخواهد شد.