امروز : سه شنبه 29 خرداد 1397
مجله اینترنتی لوپر
منوی سایت


479 بازدید

خودکشی تلخ دختر 14 ساله پس از تعرض وحشیانه

دسته بندی : اخبار حوادث کد مطلب : 2620

خودکشی تلخ دختر 14 ساله پس از تعرض وحشیانه

مرد شیطان صفت که درجنایتی سیاه دختر 14 ساله ای را ربوده و پس از آزار و اذیت اش گریخته بود سرانجام پس از 22 روز فرار در مخفیگاهش شناسایی و دستگیر شد.

به دنبال این جنایت هولناک که در یکی از روستاهای استان گلستان رخ داد، دختر نوجوان به زندگی اش پایان داد.

تجاوز

بنا بر اظهارات مادر خانواده، دختر نوجوان بلافاصله بعد از تعرض وحشیانه در حالی که می گریست خود را به خانه رساند و ماجرا را برای مادرش تعریف کرد.

مادر هم او را به آرامش دعوت کرد و قول داد صبح روز بعد و از طریق مراجع قضایی ماجرا را پیگیری کند، اما فردا صبح وقتی به اتاق دختر نوجوانش رفت درکمال ناباوری با پیکرنیمه جانش روبه رو شد.

با انتقال دختر نوجوان به بیمارستان تلاش های تیم برای نجات او آغاز شد تا اینکه دخترک نگون بخت برای دقایقی به هوش آمد و ماجرا را برای مأموران پلیس تعریف کرد.

وی گفت: «شب 27 خرداد با یکی از دوستانم در خیابان های روستا مشغول گفت و گو بودم که ناگهان مرد 33 ساله مجرد که از اهالی روستا بود مرا با تهدید چاقو ربوده با انتقال به خلوتگاه شیطانی اش مورد آزار و تجاوز قرار داد.»

با توجه به این اطلاعات و اعلام شکایت خانواده قربانی ماجرا، تجسس های پلیس برای به دست آوردن ردی از تبهکارفراری در دستور کار مأموران پلیس آگاهی گرگان قرار گرفت، اما متهم هر بار با تغییر مکان خود پلیس را در بازداشت اش ناکام می گذاشت تا اینکه سرانجام 19 تیرماه درعملیاتی ضربتی شناسایی و دستگیرشد. درحال حاضرتحقیقات تخصصی ازاین تبهکار آغاز شده است.

منبع : روزنامه ایران

تاریخ انتشار : پنجشنبه 22 تیر 1396
اشتراک گذاری :
مطالب پیشنهادی مرتبط
نظرات شما درباره این مطلب

اختیاری
= 4 + 5
- نظرات پس از تائید نمایش داده خواهند شد.
- نظراتی که در آنها به شخص خاصی توهین شده باشد ، تائید نخواهد شد.
- نظراتی که به عکس های بالا یا سایت مرتبط نباشد ، تائید نخواهد شد.
- نظرات خیلی کوتاه تائید نخواهد شد.