امروز : سه شنبه 26 تیر 1397
مجله اینترنتی لوپر
منوی سایت


3483 بازدید

درخواست طلاق مرد باردار از همسرش

دسته بندی : داستان های جالب ازدواج و طلاق کد مطلب : 337

درخواست مرد باردار از همسرش

درخواست طلاق مرد باردار

درخواست طلاق اولین مردی که در امریکا مادر شد توسط قاضی دادگاه رد شد. این قاضی با اعتراض به این امر که او از نوع ازدواج همجنس ها ست این ازدواج را رد صلاحیت کرده و بنابراین از صدور حکم طلاق خودداری کرد. طبق نظر قاضی چون بیتی و همسرش از نظر هردو زن محسوب می شوند ازدواج آنها از نوع همجنس است و این امر در ایالت آریزونا محل اقامت آنان قانونی نیست.

او در سال 2003 با نانسی ازدواج کرده است و 4 سال پیش بخاطر بارداری اش تیتر اول رسانه های امریکا بود. قاضی پرونده اعلام کرده است تا زمانیکه رسمیت ازدواج برایش مسجل نباشد نمی تواند حکم طلاق صادر کند. او گفته است نمی تواند بپذیرد کسی که باردار شده است را یک مرد خطاب کند. طبق گذرنامه امریکایی و گواهی تولد هاوایی اش بیتی یک زن است.در ماه می گذشته قاضی حضانت سه فرزند این زوج را به بیتی سپرده است این تصمیم با توجه به مدارکی که وی دال بر اعمال خشونت همسرش علیه وی و فرزندانش به دادگاه ارائه کرد گرفته شد.

عکس مرد باردار

این زوج در ماه آپریل و قبل از آخرین مرحله عمل جراحی تغییر جنسیت بیتی ازهم جدا شده اند. بیتی متولد 1974 است و در هاوایی به دنیا آمده است او در سن 20 سالگی با توجه به گرایش های مردانه اش شروع به تزریق تسترون کرد و یک سری اعمال جراحی در این رابطه انجام داد. با توجه به اینکه همسرش توانایی بارداری نداشت او رحمش را خارج نکرد و با خرید تخمک بارور شده و از طریق عمل "آی وی اف" سه بار باردار شد.

مرد دو جنسه

منبع : مجله اینترنتی لوپر

برچسب ها :
تاریخ انتشار : دوشنبه 28 اردیبهشت 1394
اشتراک گذاری :
مطالب پیشنهادی مرتبط
نظرات شما درباره این مطلب

اختیاری
= 4 + 5
- نظرات پس از تائید نمایش داده خواهند شد.
- نظراتی که در آنها به شخص خاصی توهین شده باشد ، تائید نخواهد شد.
- نظراتی که به عکس های بالا یا سایت مرتبط نباشد ، تائید نخواهد شد.
- نظرات خیلی کوتاه تائید نخواهد شد.