امروز : پنجشنبه 2 آذر 1396
مجله اینترنتی لوپر
منوی سایت


218 بازدید

در جلسه صبح یکشنبه آیت‌ الله هاشمی چه گذشت؟

دسته بندی : اخبار سیاسی کد مطلب : 1156

در جلسه صبح یکشنبه آیت الله هاشمی چه گذشت؟

آخرین جلسه هاشمی رفسنجانی

آخرین جلسه آیت الله هاشمی با وزیر نیرو صبح روز یکشنبه ۱۹ دی ماه در خصوص بازنگری در های کلان انرژی برگزار شد.

حمید چیت چیان، وزیر نیرو در گفت وگو با ایسنا در خصوص جزئیات این جلسه اظهار کرد: صبح روز یکشنبه - همان روزی که آیت الله هاشمی رحلت کردند - جلسه کمیسیون مجمع تشخیص مصلحت نظام با محوریت موضوع سیاست های کلان انرژی برگزار شد که در این جلسه آیت الله هاشمی همانند گذشته با هوشیاری بالا به مباحث توجه داشتند.

وی با بیان اینکه در این جلسه گزارش هایی در مورد مباحث مختلف انرژی در کشور مطرح شد، تاکید کرد: علی رغم سن بالای آیت الله هاشمی اما هیچ گاه توجه ایشان نسبت به مسائل مهم کم نشد، به طوری که در آخرین جلسه ایشان به طور کامل به صحبت ها توجه و نظرات بالای خود را اعلام کردند.

به گفته چیت چیان، آیت الله هاشمی در این جلسه معتقد بودند که با موافقت مقام معظم رهبری برخی برنامه ها در دوره جدید اجرایی شود که قرار بود در مورد این مسئله با مقام معظم رهبری صحبت کنند که متاسفانه اجل مهلت این کار را نداد.

وی با بیان اینکه در جلسه آخر آیت الله هاشمی در مورد اجرای سیاست های مهم در حوزه انرژی صحبت به میان آمد گفت: در تمام دوران مسئولیت این بزرگوار، احساس مسئولیت و تعهد ویژگی های بارز دوره فعالیت ایشان بود.

وی ابراز امیدواری کرد که زیر سایه مقام معظم رهبری در چارچوب رسیدن به اهداف آیت الله هاشمی، شهید بهشتی، شهید مطهری و سایر بزرگان بتوانیم حرکت کنیم؛ به گونه ای که اهداف این بزرگواران تحقق یابد.

منبع : ایسنا

برچسب ها :
تاریخ انتشار : سه شنبه 21 دی 1395
اشتراک گذاری :
مطالب پیشنهادی مرتبط
نظرات شما درباره این مطلب

اختیاری
= 4 + 5
- نظرات پس از تائید نمایش داده خواهند شد.
- نظراتی که در آنها به شخص خاصی توهین شده باشد ، تائید نخواهد شد.
- نظراتی که به عکس های بالا یا سایت مرتبط نباشد ، تائید نخواهد شد.
- نظرات خیلی کوتاه تائید نخواهد شد.