امروز : شنبه 27 مرداد 1397
مجله اینترنتی لوپر
منوی سایت


3680 بازدید

راز جوان ماندن جنیفر لوپز از زبان خودش فاش شد

دسته بندی : سلامت پوست کد مطلب : 2947

اگر بخواهیم درباره رازهای جوان ماندن صحبت کنیم مسلما بهترین گزینه جنیفر است.

جنیفر لوپز صرف نظر از سن شناسنامه ای اش در حال مبارزه با پیری است. در حالی که ما می توانیم جوان ماندن او را به غذایی سالم و های منظمی که انجام می دهد ربط بدهیم ولی اخیرا جنیفر راز دیگری را به اشتراک گذاشته است که چرا هنوز هم در 48 سالگی مانند یک دختر 28 ساله به نظر می رسد.

جنیفر لوپز

جنیفر لوپز در اجرای All I Have که در وگاس داشت به مدت 2 ساعت حرکات موزون شدیدی اجرا می کرد، به جز مواردی که می دانیم، جنیفر ترفندی دیگر برای روی فرم ماندن شگفت انگیز بدنش دارد. او اخیرا نکته اصلی تمریناتش را در مصحبه ای با Paper Magazine’s Las Vegas issue با طرفدارانش در میان گذاشت.

زمانی که از او سوال شد که آیا حرکات موزون سختی که انجام می دهد را به عنوان مکملی برای حرکات ورزشی اش استفاده می کند ، پاسخ داد خیر. " من صبح ها می کنم. با این کار رخوت بدنم را می گیرم و برای فعالیت روزانه آماده شده و بدنم قوی تر می شود.

" جنیفر از فایده ورزش صبحگاهی دارد. محققان دانشگاه یانگ بیرمنگام متوجه شده اند زنانی که هر روز صبح 45 دقیقه ورزش می کنند، کمتر می خورند و در ادامه روز، فعالیت بیشتری دارند. لوپز اضافه می کند " خودتان می دانید که با ضعیف شدن عضلات یا تمرینات بیش از حد روی آن ها دچار جراحت می شوید. بنابراین باید عضلاتتان را قوی نگه دارید. "

منبع : سیمرغ

تاریخ انتشار : دوشنبه 27 شهریور 1396
اشتراک گذاری :
مطالب پیشنهادی مرتبط
نظرات شما درباره این مطلب

اختیاری
= 4 + 5
- نظرات پس از تائید نمایش داده خواهند شد.
- نظراتی که در آنها به شخص خاصی توهین شده باشد ، تائید نخواهد شد.
- نظراتی که به عکس های بالا یا سایت مرتبط نباشد ، تائید نخواهد شد.
- نظرات خیلی کوتاه تائید نخواهد شد.