امروز : شنبه 30 تیر 1397
مجله اینترنتی لوپر
منوی سایت


392 بازدید

راز شخصی باراک اوباما و دختر مورد علاقه‌ اش فاش شد

دسته بندی : مطالب خواندنی و جالب کد مطلب : 2072

راز شخصی باراک اوباما و دختر مورد علاقه اش فاش شد

یک گزارش فاش کرد رئیس جمهور پیشین آمریکا پیش از با میشل اوباما، دو بار از یک دختر سفیدپوست تقاضای ازدواج کرده بود.

به گزارش مجله اینترنتی لوپر به نقل از دیلی میل؛ "باراک اوباما"، رئیس جمهور پیشین آمریکا، باوجود ترک کاخ سفید هنوز در کانون توجه رسانه ها قرار دارد. اخیرا راز وی درباره علاقه به یک دختر سفیدپوست و دو بار خواستگاری از وی برملا شده است.

دختر مورد علاقه اوباما

"شیلا میوشی جاگر" دختر سفیدپوستی است که در دوران جوانی مورد علاقه باراک اوباما قرار داشت. "جاگر" اطلاعاتی در اختیار "دیوید گیرو" نگارنده زندگینامه اوباما قرار داده است که نشان می دهد وی بخت زیادی برای تصاحب عنوان "بانوی اول آمریکا" را داشته است. علاقه و ارتباط میان اوباما و جاگر، یک دختر دو رگه ژاپنی- هلندی، به اواخر دهه 80 و اوایل 90 میلادی مربوط می شود.

اوباما تا پیش از ازدواج با میشل، دو بار از جاگر درخواست ازدواج کرده بود؛ اما در نهایت برای اینکه موقعیت سیاسی خود را به دلیل ازدواج با یک دختر سفیدپوست به خطر نیندازد، از این ازدواج منصرف شد.

عکس زن مورد علاقه اوباما

جاگر حتی مدعی شده است پس از ازدواج اوباما و میشل نیز ارتباط خود را برای مدتی با او حفظ کرده است. وی -که اکنون 53 سال دارد-درمورد اوباما گفت: او برای نخستین بار زمستان سال 86 میلادی در ملاقات با خانواده ام، درخواست ازدواج خود را مطرح کرد، در آن زمان من فقط 23 سال داشتم و والدینم تصور می کردند اوباما نمی تواند از عهده مخارج زندگی برآید.

aks lo rafte obama

اوباما در سال های بعد هم یک بار دیگر از جاگر درخواست ازدواج کرد؛ اما عزم راسخ وی برای ورود به عرصه سیاست، اوباما را از ازدواج با یک دخترسفید منصرف کرد. او نیاز داشت خود را در جامعه سیاه پوستان اثبات کند و می ترسید به سرنوشتی مانند "ریچارد نیوهاوس"، سناتور سیاه ایالت ایلینوی، دچار شود. این سناتور همسری سفید پوست داشت و همواره هنگام دفاع از حقوق سیاهپوستان به دلیل داشتن همسری سفید پوست مورد نکوهش و انتقاد قرار می گرفت.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

تاریخ انتشار : شنبه 16 اردیبهشت 1396
اشتراک گذاری :
مطالب پیشنهادی مرتبط
نظرات شما درباره این مطلب

اختیاری
= 4 + 5
- نظرات پس از تائید نمایش داده خواهند شد.
- نظراتی که در آنها به شخص خاصی توهین شده باشد ، تائید نخواهد شد.
- نظراتی که به عکس های بالا یا سایت مرتبط نباشد ، تائید نخواهد شد.
- نظرات خیلی کوتاه تائید نخواهد شد.