امروز : سه شنبه 26 تیر 1397
مجله اینترنتی لوپر
منوی سایت


327 بازدید

جدیدترین روشهای پول درآوردن از اینترنت و تلگرام

دسته بندی : کامپیوتر و اینترنت کد مطلب : 2126

جدیدترین روشهای پول درآوردن از و تلگرام

صحبت از بازار کار که می شود بسیاری از جوانان از بیکاری می نالند و بشدت گلایه مندند که چرا شغلی مناسب پیدا نمی کنند که درآمدی مکفی داشته باشد.

در همان حال که این جوانان می نالند و انرژی خود را صرف شکایت از زمین و زمان می کنند، یک عده دیگر از جدیدترین تکنولوژی های روز استفاده می کنند و با تمام وجود از نعمت های روز بهره می برند. امروزه جوانان بسیاری از اینترنت و وبلاگ و تلگرام و موارد مشابه درآمدی شایسته کسب می کنند و خرسندند که در عصر پیشرفت تکنولوژی زندگی می کنند چون امکان استفاده از آن را پیداکرده اند.

کسب درآمد اینترنتی

در اینجا چند روش کسب درآمد از رایانه را به شما معرفی می کنیم تا درصورت تمایل شما هم از آن بهره ببرید:

تولید محتوا: افرادی که دستی بر قلم دارند و نویسندگی، مترجمی و ویرایش می کنند و به تایپ سریع هم تسلط دارند به راحتی می توانند شغل تولید محتوا را انتخاب کنند. در این دوره سایت های فراوانی تاسیس شده و کاربرد مطبوعات به شکل الکترونیک رونق گرفته است و هر روزه آگهی های فراوانی برای جذب تولیدکنندگان محتوا درج می شود. از این رو بهترین موقعیت برای افرادی است که به قلم علاقه دارند. این شغل جزو مشاغل پررونق است که از مجرای تکنولوژی شکل گرفته است.

کانال تلگرام: شبکه های اجتماعی راهی است برای وصل انسان هایی که نمی توانند با هم ارتباط دیداری داشته باشند . هرروز عده بسیاری زمانی طولانی را صرف گشت و گذار در فضای مجازی می کنند، بی آن که بدانند چه فرصتی را برای کسب درآمد از دست می دهند.

کانال هایی که پربازدیدکننده اند محیطی مناسب برای جذب آگهی است. به محض این که تعداد اعضای یک کانال بالا می رود بخش های مختلفی تقاضای تبلیغ در آن را می دهند. در همین دوره کانال های پربازدیدکننده فراوانی هستند که هرروز یک یا دو تبلیغ را در کانال خود ثبت می کنند و بابت آن مبلغی مناسب دریافت می کنند. مدیریت یک کانال جذاب و موفق راهی آسان برای کسب درآمد است.

فروش: پیشتر در وبلاگ ها انجام می شد و اکنون در تلگرام راه خود را پیداکرده است. کانال های فراوانی برای فروش پوشاک، لوازم بهداشتی و دیگر موارد تاسیس شده اند که از آنها استقبال شایان توجهی می شود.

معمولا اجناسی که در کانال های تلگرام به فروش می رسند بمراتب ارزان تر از اجناس فروشگاهند، زیرا اینجا دیگر هزینه ملک و مغازه در کار نیست. خرید و فروش اینترنتی بازی دوسر برد است که فروشنده و مشتری از آن راضی اند.

تدریس: پیشتر نیاز بود معلم خصوصی از یک گوشه شهر به گوشه دیگر برود تا با شاگرد خود درس کار کند. تلگرام این کار را راحت کرده و شاگرد و معلم را به آسانی به یکدیگر رسانده است. آن دو می نشینند، با هم چت می کنند و صحبت می کنند، معلم درس می دهد و شاگرد هم سوالاتش را می پرسد. کار آسان تر است و چون نیازی به جابه جاشدن معلم نیست، هزینه کمتر است.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

تاریخ انتشار : پنجشنبه 21 اردیبهشت 1396
اشتراک گذاری :
مطالب پیشنهادی مرتبط
نظرات شما درباره این مطلب

اختیاری
= 4 + 5
- نظرات پس از تائید نمایش داده خواهند شد.
- نظراتی که در آنها به شخص خاصی توهین شده باشد ، تائید نخواهد شد.
- نظراتی که به عکس های بالا یا سایت مرتبط نباشد ، تائید نخواهد شد.
- نظرات خیلی کوتاه تائید نخواهد شد.