امروز : یکشنبه 30 اردیبهشت 1397
مجله اینترنتی لوپر
منوی سایت


190 بازدید

زمان افزایش حقوق 10 درصدی فزهنگیان در سال 96

دسته بندی : اخبار اقتصادی کد مطلب : 1934

زمان افزایش حقوق 10 درصدی فزهنگیان در سال 96

بخشنامه تعیین ضریب حقوق کارکنان از سوی معاونت توسعه مدیریت و پشتیبانی آموزش و پرورش ابلاغ شد که بر این اساس ضریب افزایش حقوق سال 96 و حداقل و حداکثر حقوق مزایای مستمر شاغلان مشخص شده است.

افزایش حقوق فرهنگیان و معلمان 96

مطابق این بخشنامه، ضریب افزایش حقوق سال 96 شاغلین مشمول قانون مدیریت خدمات کشوری 1.695 ریال است همچنین حداقل حقوق و مزایای مستمر شاغلان موضوع ماده 76 قانون مدیریت خدمات کشوری برای کارمندان دستگاه های اجرایی مشمول این قانون و سایر مشمولین ماده مذکور در سال 96 به میزان 10 میلیون و 350 هزار ریال و حداکثر حقوق این کارکنان 7 برابر حقوق مذکور در این بند به میزان 72 میلیون و 450 هزار ریال خواهد بود.

در همین رابطه شهباز بیگی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران گفت: این بخشنامه ناظر به افزایش 10 درصدی حقوق فرهنگیان در سال 96 است که با ابلاغ آن به ادارات کل آموزش وپرورش استان ها، آن را به واحد کارگزینی برای اجرا ارجاع کردیم.

وی افزود: نگارش این بخشنامه نیز به دست ما رسیده است تا براساس آن افزایش 10 درصدی حقوق فرهنگیان را در سال 96 اعمال کنیم.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش وپرورش شهرستان های استان تهران در پاسخ به این پرسش که آیا این افزایش حقوق از فروردین اعمال می شود؟ گفت:حقوق فروردین امور اداری وزارت آموزش وپرورش نیز با ابلاغ اطلاعیه ای به استان ها خواستار صدور احکام افزایش ضریب سال جاری شد.

منبع : خبرگزاری تسنیم

تاریخ انتشار : پنجشنبه 31 فروردین 1396
اشتراک گذاری :
مطالب پیشنهادی مرتبط
نظرات شما درباره این مطلب

اختیاری
= 4 + 5
- نظرات پس از تائید نمایش داده خواهند شد.
- نظراتی که در آنها به شخص خاصی توهین شده باشد ، تائید نخواهد شد.
- نظراتی که به عکس های بالا یا سایت مرتبط نباشد ، تائید نخواهد شد.
- نظرات خیلی کوتاه تائید نخواهد شد.