امروز : دوشنبه 29 آبان 1396
مجله اینترنتی لوپر
منوی سایت


281 بازدید

زن جوان شیرازی فرزند شیطان را به آتش کشید

دسته بندی : اخبار حوادث کد مطلب : 1110

زن جوان شیرازی فرزند شیطان را به آتش کشید

اتش گرفتن

فرزند شیطان را سوزاندم، مادر شیرازی دچار جنون بارداری است

روزچهارشنبه 8 دی، مأموران پلیس شیراز در جریان قتل فجیع 5 ماهه در یک مجتمع مسکونی قرار گرفتند. پس از اعزام تیم تحقیق مشخص شد نوزاد بر اثر سوختگی شدید جان باخته است و مادر 34 ساله نیز بر بالینش است.

در جریان تحقیقات ماموران و بازپرس پرونده به مادر مضنون شدند که در نهایت در بازجویی های به عمل آمده لب به اعتراف گشود و گفت: «از وقتی دخترم به دنیا آمد شرایط مناسبی نداشتم و همیشه او را عامل بدبختی هایم می دانستم. روز خیلی گریه می کرد و خسته ام کرده بود. نمی دانم چه اتفاقی افتاد که از خودم بی خود شدم و ناگهان بطری نفت را برداشتم و روی او ریختم و کبریت را کشیدم. دخترم مثل یک گلوله آتش شده بود و گریه می کرد.»

با توجه به اینکه آثاری از مجنون بودن در حالات روحی این زن وجود داشت به دستور بازپرس پرونده وی به قانونی معرفی شد.

مدیرکل پزشکی قانونی استان فارس در این رابطه به گفت: این زن در دوران بارداری دچار افسردگی شده و تحت بوده است.

دکتر سعید غلامزاده با اشاره به اینکه این در جهان نادر است، افزود: این زن در مصاحبه های اولیه اعلام کرده که 5 ماهه فرزند شیطان بوده از این رو با او مشکل داشته است.

وی ادامه داد: این مادر روز حادثه دچار جنون شده و در یک لحظه کنترل خود را از دست می دهد و در نهایت نفت بر روی گهواره کودک ریخته و او را آتش می زند.

مدیرکل پزشکی قانونی فارس بیان کرد: این زن با توجه به اینکه نوزاد را فرزند شیطان می دانسته هم اکنون از کاری که انجام داده راضی است.

دکتر غلامزاده در پاسخ به اینکه آیا ممکن است این زن بلایی سر دیگران بیاورد، گفت: مشکل وی فقط نوزاد 5 ماهه بوده و با دیگران کاری ندارد اما فقط ممکن است بلایی سر خودش بیاورد.

وی با اشاره به اینکه این جنون بعد از بارداری در دنیا نادر است، گفت: مادرانی هستند که پس از زایمان دچار افسردگی می شوند اما این گونه جنون در دنیا بی سابقه است.

مدیرکل پزشکی قانونی فارس گفت: در بررسی های صورت گرفته با توجه به اظهارات خانواده این زن، نامبرده در زمان بارداری و پس از آن پرونده پزشکی داشته و تحت درمان بوده که قرار شده خانواده اش پرونده را در اختیار پزشکی قانونی قرار دهند.

دکتر غلامزاده با بیان اینکه این نوع جنون از افسردگی شدیدتر است، افزود: در حال حاضر این زن تحت نظر پزشکان است و به زودی نتیجه قطعی در این رابطه اعلام می شود

منبع : خبرگزاری مهر

برچسب ها : ,
تاریخ انتشار : پنجشنبه 16 دی 1395
اشتراک گذاری :
مطالب پیشنهادی مرتبط
نظرات شما درباره این مطلب

اختیاری
= 4 + 5
- نظرات پس از تائید نمایش داده خواهند شد.
- نظراتی که در آنها به شخص خاصی توهین شده باشد ، تائید نخواهد شد.
- نظراتی که به عکس های بالا یا سایت مرتبط نباشد ، تائید نخواهد شد.
- نظرات خیلی کوتاه تائید نخواهد شد.