امروز : دوشنبه 29 آبان 1396
مجله اینترنتی لوپر
منوی سایت


171 بازدید

زن و مرد سارق دستبند طلا 9 میلیونی را شناسایی کنید

دسته بندی : اخبار حوادث کد مطلب : 1116

زن و مرد سارق دستبند طلا 9 میلیونی را شناسایی کنید

زن و مرد سارق طلا

پلیس آگاهی با انتشار تصاویر یک زن و مردی که اقدام به سرقت دستبند طلای ۹ میلیون تومانی از یک مغازه طلافروشی کرده و متواری شده اند، از شهروندان خواست که آنها را شناسایی کنند.

در تاریخ ششم آذرماه امسال مالک یک طلافروشی در منطقه پونک مجتمع تجاری گلستان با مراجعه به کلانتری ۱۴۰ باغ فیض به مأموران اعلام کرد که طلافروشی اش توسط یک آقا و خانم و در پوشش خریدار، مورد سرقت قرار گرفته است که با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع سرقت به شیوه کش روی و به دستور بازپرس شعبه هفتم دادسرای ناحیه ۵ تهران، پرونده برای رسیدگی در اختیار پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

فروشنده مغازه به همراه مالبخته که مالک طلافروشی بود پس از حضور در پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ، در اظهاراتش به کارآگاهان گفت: در مغازه مشغول پاسخگویی به چند مشتری بودم که آقا و خانمی که بین ۳۰ تا ۳۵ سال سن داشتند وارد مغازه شده و در خصوص قیمت چند رشته دستبند سؤالاتی را پرسیدند.

سپس این افراد به بهانه خرید درخواست چندین رشته دستبند کردند تا به قول خودشان آنها را امتحان کنند و در حالیکه همزمان مشغول پاسخگویی به چند مشتریِ دیگر بودم، چند رشته دستبند را در اختیار این زن و مرد قرار دادم و پس از دقایقی آنها در حالیکه رشته های دستبند را روی شیشه ویترین گذاشته بودند، خداحافظی کرده و از مغازه خارج شدند.

در آن زمان متوجه کم شدن یکی از دستبندهای طلا نشدم اما پس از چند لحظه ناگهان متوجه نبود یکی از دستبندها به ارزش تقریبی ۹ میلیون تومان شدم که بلافاصله از مغازه خارج شدم اما از آن زن و مرد هیچ خبری نبود.

فروشنده ادامه داد: به سراغ تصاویر دوربین های مداربسته مغازه رفته و متوجه شدم که آن زن و مرد جوان، در یک لحظه از غفلت من سوء استفاده کرده و یک رشته دستبند طلای ۷۰ گرمی را سرقت کرده اند.

مرکز اطلاع رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با انتشار این اعلام کرد: در ادامه رسیدگی به پرونده و به منظور شناسایی و دستگیری متهمان، دستور انتشار بدون پوشش تصاویر به دست آمده از این افراد توسط مقام قضایی صادر شده است. بنابراین از شهروندانی که موفق به شناسایی تصاویر این افراد شده و اطلاعاتی در خصوص هویت، مخفیگاه، محل تردد و ... آنها دارند درخواست می شود تا هرگونه اطلاعات خود را از طریق شماره تماس ۲۱۸۶۹۰۰۶ در اختیار کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دهند.

این مرکز همچنین از کلیه شکات و مالباختگانی که موفق به شناسایی تصاویر متهمان شده اند، خواست تا برای پیگیری شکایات خود به پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ در جنت آباد شمالی خیابان شاهین شمالی مراجعه کنند.

منبع : ایسنا

برچسب ها :
تاریخ انتشار : پنجشنبه 16 دی 1395
اشتراک گذاری :
مطالب پیشنهادی مرتبط
نظرات شما درباره این مطلب

اختیاری
= 4 + 5
- نظرات پس از تائید نمایش داده خواهند شد.
- نظراتی که در آنها به شخص خاصی توهین شده باشد ، تائید نخواهد شد.
- نظراتی که به عکس های بالا یا سایت مرتبط نباشد ، تائید نخواهد شد.
- نظرات خیلی کوتاه تائید نخواهد شد.