امروز : پنجشنبه 31 خرداد 1397
مجله اینترنتی لوپر
منوی سایت


191 بازدید

سئول کره جنوبی جهنم خاموش برای بازیکنان تیم ملی ایران

دسته بندی : اخبار ورزشی کد مطلب : 2861

سئول کره جنوبی جهنم خاموش برای بازیکنان تیم ملی ایران

بازی ایران و کره جنوبی روز نهم شهریور در سئول برگزار می شود و این مسابقه برای تیم میزبان بسیار حیاتی است چراکه اگر ببازد شانس زیادی برای صعود مستقیم به جام جهانی نخواهد داشت.

کره ای ها انواع و اقسام کارها را کرده اند تا بتوانند در این بازی حساس برنده باشند. اولین اقدام کره ای ها این بود که ورزشگاه خودشان را تغییر دهند و بزرگترین ورزشگاه آماده یعنی سئول را میزبانی بازی با تیم ملی فوتبال ایران معرفی کند.

بازی ایران و کره

در حالی که این ورزشگاه 60 هزار نفر گنجایش دارد، سران فدراسیون کره با اضافه کردن صندلی ظرفیت آن را به 66 هزار نفر رساندند. وزارت کار کره هم اعلام کرده افرادی که برای تماشای بازی تیم های ملی کره و ایران به ورزشگاه بروند، علاوه بر گرفتن مزایا، در هنگام حضور در ورزشگاه ساعت کاری برای آنها لحاظ خواهد شد.

اخیرا در اقدامی عجیب فدراسیون فوتبال کره از هواداران خواست تا تمام طول 90 دقیقه به صورت ایستاده و با سر و صدای فراوان تیم ملی کشورشان را در بازی برابر تیم ملی فوتبال ایران همراهی کنند.

همیشه می گویند آزادی و جو آن مثل جهنم می ماند ولی ظاهرا این بار کره ای ها می خواهند در سئول چنین جوی را به وجود بیاورند. البته تیم ملی ایران از نظر روانی برای این مسابقه آماده تر است چراکه 4 بازی قبلی خود را مقابل آنها برده است

منبع : ایسنا

تاریخ انتشار : شنبه 28 مرداد 1396
اشتراک گذاری :
مطالب پیشنهادی مرتبط
نظرات شما درباره این مطلب

اختیاری
= 4 + 5
- نظرات پس از تائید نمایش داده خواهند شد.
- نظراتی که در آنها به شخص خاصی توهین شده باشد ، تائید نخواهد شد.
- نظراتی که به عکس های بالا یا سایت مرتبط نباشد ، تائید نخواهد شد.
- نظرات خیلی کوتاه تائید نخواهد شد.