امروز : پنجشنبه 31 خرداد 1397
مجله اینترنتی لوپر
منوی سایت


276 بازدید

سناتور ارشد آمریکای خواستار بمباران کره شمالی شد

دسته بندی : اخبار بین الملل کد مطلب : 1941

سناتور ارشد آمریکای خواستار بمباران کره شمالی شد

لیندسی گراهام از دونالد ترامپ خواستار حمله پیشدستانه به کره شمالی شده و گفته است که ترامپ کره شمالی را بمباران کند اگرچه این اقدام به یک چنگ هسته ای منجر شود.

این سناتور ارشد آمریکایی گفته است: این اقدام وحشتناک خواهد بود اما در این صورت جنگ در کره شمالی خواهد بود نه در اینجا.

لیندسی گراهام در ادامه گفت: جنگ هسته ای برای تمامی کشورهای اطراف شبه جزیره کره مانند ژاپن و چین بد خواهد بود اما تأثیری بر سرزمین آمریکا نخواهد داشت.

سناتور امریکایی

وی افزود: کاری که آنها نمی توانند انجام دهند ضربه زدن به آمریکا و جنگی که علیه آمریکا بتوانند انجام دهند از طریق موشک خواهد بود.

این سناتور ارشد در ادامه گفت: موشک های کره شمالی در صورت عملیاتی شدن قابلیت رسیدن به آمریکا را خواهند داشت و در این صورت رهبر کره شمالی از پیونگ یانگ شاهد ضربه زدن به سان فرانسیسکو خواهد بود.

گراهام خطاب به ترامپ گفت: آیا شما خواهان این هستید که در کارنامه خود در دوران ریاست جمهوری موشک های توسعه یافته کره شمالی که قابلیت رسیدن به آمریکا را دارند داشته باشید؟

در ادامه سناتور آمریکایی خطاب به ترامپ گفت: آیا شما واقعا خواستار این هستید که کره شمالی موشک هایی با سلاح هسته ای بر روی آنها در اختیار داشته باشد تا بتواند کالیفرنیا راهدف قرار دهد؟

طی هفته های گذشته و در پی آزمایش های موشکی کره شمالی تنش ها میان این کشور با آمریکا افزایش یافته و دو کشور بارها یکدیگر را به حمله نظامی تهدید کرده اند.

منبع : خبرگزاری میزان

تاریخ انتشار : پنجشنبه 31 فروردین 1396
اشتراک گذاری :
مطالب پیشنهادی مرتبط
نظرات شما درباره این مطلب

اختیاری
= 4 + 5
- نظرات پس از تائید نمایش داده خواهند شد.
- نظراتی که در آنها به شخص خاصی توهین شده باشد ، تائید نخواهد شد.
- نظراتی که به عکس های بالا یا سایت مرتبط نباشد ، تائید نخواهد شد.
- نظرات خیلی کوتاه تائید نخواهد شد.