امروز : شنبه 1 اردیبهشت 1397
مجله اینترنتی لوپر
منوی سایت


396 بازدید

شرط عجیب مرد ثروتمند چینی برای 1000 مهمانش

دسته بندی : مطالب خواندنی و جالب کد مطلب : 2361

شرط عجیب مرد ثروتمند چینی برای 1000 مهمانش

یک جوان چینی تبار ساکن مالزی که ادعا می کند در آینده او ثروتمند ترین مرد جهان خواهد بود با دعوت از 1000 مهمان یک جشن خیریه برگزار کرد. این جشن روز یکشنبه در پارک " چای لنگ " در باتروورس مالزی و در شرایطی برگزار شد که " ژانگ جیان " در آن حضور نداشت. گفته می شد که وی در کشور مالدیو حضور دارد. هر مهمان برای حضور در این جشن خیریه باید 47 دلار پرداخت می کرد.

مهمانی عجیب

جالب اینکه وی شرطی را برای تمام مهمانان این جشن تعیین کرده بود. " ژانگ " از همه آنها خواسته بود تا موی سر خود را با رنگ زرد رنگ کنند. مهمانان وی در حالی که موی سر خود را با رنگ زرد رنگ کرده بودند در این جشن شرکت کردند.

وی که مالک یک شرکت بازاریابی چند سطحی یا شبکه ای در مالزی است، پیشتر و در ماه آوریل نیز با دعوت از کسانی که بیشتر آنها چینی تبار بودند جشنی مشابه در کوالالامپور برگزار کرده بود.

گفتنی است؛ این جوان چینی تبار در مالزی آنچنان هم خوشنام نیست. شرکت وی در سال 2014 از طریق شبکه های هرمی و با تبلیغ شعار " سریع ثروتمند شو " ، کلاهبرداری های زیادی در این کشور انجام داد. همچنین وی در همین سال بدلیل کلاهبرداری 141.8 میلیون دلاری در کشورهای چین، مالزی و تایلند در کشور تایلند دستگیر شده بود.

مرد پولدار چینی

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

تاریخ انتشار : جمعه 19 خرداد 1396
اشتراک گذاری :
مطالب پیشنهادی مرتبط
نظرات شما درباره این مطلب

اختیاری
= 4 + 5
- نظرات پس از تائید نمایش داده خواهند شد.
- نظراتی که در آنها به شخص خاصی توهین شده باشد ، تائید نخواهد شد.
- نظراتی که به عکس های بالا یا سایت مرتبط نباشد ، تائید نخواهد شد.
- نظرات خیلی کوتاه تائید نخواهد شد.