امروز : پنجشنبه 31 خرداد 1397
مجله اینترنتی لوپر
منوی سایت


383 بازدید

شوخی نامتعارف با ترامپ زندگی کمدین زن را نابود کرد

دسته بندی : بازیگران کد مطلب : 2504

شوخی نامتعارف با ترامپ زندگی کمدین زن را نابود کرد

به گزارش مجله اینترنتی لوپر به نقل از خبرآنلاین، کتی گریفین چندی صورتکی خونین از چهره ترامپ به دست گرفته و به رییس جمهور آمریکا تاخته بود. این کار او خیلی زود با واکنش تند ترامپ و خانواده او روبه رو شد.

حال گریفین حمایت مالی اسپانسرها و شغل هایش از جمله اجرای برنامه پوشش زنده مراسم سال نوی میلادی در شبکه سی ان ان را از دست داده است.

کتی گریفین

گریفین ۵۶ ساله که دو جایزه امی در کارنامه کاری خود دارد در این باره گفت: «گمان نمی کردم پس از این حرکت کارم را از دست بدهم و حرفه ام به پایان برسد. صادقانه بگویم ترامپ مرا نابود کرد.»

دونالد ترامپ حرکت گریفین در استفاده از آن صورتک را کاری «بیمارگونه» خواند که به خانواده اش به ویژه پسر ۱۱ ساله اش آسیب زده است. پس از آن پسر بزرگ ترامپ از کارفرمایان درخواست کرد دیگر با گریفین همکاری نکنند.

البته تمام این رویدادها به معنای پایان شوخی های گریفین با ترامپ نیست او ضمن تکرار عذرخواهی اعلام کرد که همچنان ترامپ را هدف شوخی های خود قرار خواهد داد.

او در ادامه افزود: «آنچه برای من روی داد بی سابقه است. رییس جمهور و همسر و فرزندان بالغش به شکل شخصی سعی در نابود کردن زندگی من دارند.»

گریفین بیشتر برای استندکمدی و بازی در آثار تلویزیونی شناخته می شود اما در چند فیلم سینمایی از جمله «کارآموز»، «ماپت ها» و «پالپ فیکشن » نیز نقش آفرینی کرده است.

منبع : خبر آنلاین

تاریخ انتشار : پنجشنبه 8 تیر 1396
اشتراک گذاری :
مطالب پیشنهادی مرتبط
نظرات شما درباره این مطلب

اختیاری
= 4 + 5
- نظرات پس از تائید نمایش داده خواهند شد.
- نظراتی که در آنها به شخص خاصی توهین شده باشد ، تائید نخواهد شد.
- نظراتی که به عکس های بالا یا سایت مرتبط نباشد ، تائید نخواهد شد.
- نظرات خیلی کوتاه تائید نخواهد شد.