امروز : دوشنبه 27 آذر 1396
مجله اینترنتی لوپر
منوی سایت


509 بازدید

شکار دختران جوان دانشجو با پراید شیشه‌ دودی

دسته بندی : اخبار حوادث کد مطلب : 1351

شکار دختران جوان دانشجو با پراید شیشه دودی

اعتماد به پراید شیشه دودی به جای تاکسی ، باز هم ساز شد و این بار جوان ۲۴ ساله ای پس از سوار کردن دختران مسافر به خودرواش آنها را می ربود و با انتقال به ارتفاعات شمال غرب تهران مورد آزار و اذیت قرار می داد.

تحقیقات برای دستگیری این مرد با شكایت دختر دانشجویی شروع شد. دخترجوان كه پس از اتفاقی كه برایش رخ داده دچار مشكلات روحی و روانی شده، در تشریح ماجرا به مأموران گفت: روز حادثه، حوالی ظهر بود و در خیابان سعادت آباد منتظر تاكسی بودم تا به دانشگاه بروم. پراید مشكی رنگی مقابل پایم ترمز كرد و به خیال اینكه راننده مسافركش است، سوار ماشین شدم.

هنوز مسافتی طی نكرده بود كه ناگهان درهای خودرو قفل شد. وقتی اعتراض كردم راننده چاقویی از داشبورد برداشت و تهدید كرد كه اگر سكوت نكنم جانم را می گیرد. من كه به شدت وحشت كرده بودم با التماس از او خواستم هرچه پول و طلا دارم را بگیرد و رهایم كند اما او نیت شومی در سر داشت.

پراید شیشه دودی

او مرا به ارتفاعات شمال غرب تهران برد و با تهدید چاقو مرا مورد آزار و اذیت قرار داد. پس از آن موبایلم را به زور از من گرفت و چند پیامك عاشقانه از من به گوشی خودش فرستاد. حتی چندبار هم با گوشی من به موبایلش زنگ زد و پیامك فرستاد تا وانمود كند كه ما از قبل با هم دوست بودیم. پس از آن تهدید كرد كه اگر شكایت كنم با همین پیامك ها آبرویم را می برد و فرار كرد.

دختر جوان ادامه داد: به خاطر ترس از آبروریزی تصمیم گرفتم به كسی حرفی نزنم اما به دلیل مشكلات روحی كه گریبانگیرم شده بود، دست به خودكشی زدم. چند روزی در بیمارستان بودم اما زنده ماندم و وقتی خانواده ام علت این اقدام عجیب مرا پرسیدند ناچار شدم حقیقت را به آنها بگویم پس از آن با اصرار خانواده ام تصمیم به شكایت گرفتم.

نقشه سریالی

با این شكایت، قاضی آرش سیفی، بازپرس شعبه چهارم دادسرای جنایی تهران، دستور دستگیری جوان پرایدسوار را صادر كرد و گروهی از مأموران اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران با انجام تحقیقات، متهم 24ساله را به دام انداختند. او كه 3سابقه سرقت در پرونده اش دارد، در بازجویی ها مدعی شد كه شكایت دختر دانشجو دروغ بوده است.

او می گفت چندین ماه با دختر جوان دوست بوده و چون رابطه اش را با او به هم زده و دیگر قصد با وی را نداشته، دخترجوان برای انتقام جویی چنین شكایتی را مطرح كرده است. اگرچه او اصرار به بی گناهی داشت اما قاضی جنایی با توجه به سابقه داربودن وی و اظهارات ضد ونقیضش دستور بازداشت او را صادر كرد.

دستگیری متهم

درحالی كه تحقیقات در این خصوص ادامه داشت، شكایت دیگری علیه مرد جوان مطرح شد كه نشان می داد او به صورت سریالی طعمه های خود را در شمال غرب تهران به دام می اندازد. شاكی جدید دختر جوانی بود كه حوالی ظهر در شهرك غرب به عنوان مسافر سوار خودروی پراید مشكی رنگ متهم با شیشه های دودی شده بود.

متهم اما با تهدید چاقو وی را به ارتفاعات شمال غرب تهران كشانده و مورد تجاوز قرار داده بود. مرد جوان پس از اجرای نقشه اش دومین طعمه اش را هم گرفته و به گوشی خودش پیامك فرستاده بود تا وانمود كند كه آنها با هم رابطه داشته اند.

درحالی كه جوان پرایدسوار اصرار به بی گناهی داشت، قاضی دستور مواجهه حضوری وی با 2شاكی پرونده را صادر كرد. در چنین شرایطی متهم كه چاره ای جز اقرار نمی دید مجبور شد كه به اجرای نقشه های شوم خود اقرار كند. به گزارش همشهری، هم اكنون متهم با دستور قاضی در بازداشت به سر می برد و شاكیان احتمالی می توانند به اداره آگاهی شانزدهم پلیس آگاهی تهران مراجعه كنند.

منبع : همشهری آنلاین

برچسب ها :
تاریخ انتشار : سه شنبه 19 بهمن 1395
اشتراک گذاری :
مطالب پیشنهادی مرتبط
نظرات شما درباره این مطلب

اختیاری
= 4 + 5
- نظرات پس از تائید نمایش داده خواهند شد.
- نظراتی که در آنها به شخص خاصی توهین شده باشد ، تائید نخواهد شد.
- نظراتی که به عکس های بالا یا سایت مرتبط نباشد ، تائید نخواهد شد.
- نظرات خیلی کوتاه تائید نخواهد شد.