امروز : پنجشنبه 31 خرداد 1397
مجله اینترنتی لوپر
منوی سایت


1543 بازدید

علی دایی رفت علی کریمی آمد

دسته بندی : اخبار ورزشی کد مطلب : 244

علی دایی رفت علی کریمی آمد

علی کریمی در تیم پرسپولیس

مهمترین اتفاق تمرین دیروز سرخپوشان حضور علی کریمی بود که با استقبال کادر فنی، اعضای تیم و هواداران حاضر در محل انجام شد؛ تماشاگران پرسپولیس علی کریمی را به شدت تشویق کردند و به او خوش آمد می گفتند و از او می خواستند که از خداحافظی خود از فوتبال تجدید نظر کند و به تیم خودش بازگردد.

قبل از آغاز تمرین، مهدی دغاغله به سراغ علی کریمی رفت که پیراهن شماره 8 را به او بدهد اما کریمی قبول نکرد و گفت تنها برای تمرین به باشگاه آمده و تصمیمش برای خداحافظی قطعی است.

علی کریمی در پرسپولیس

علی کریمی برای اینکه به پیشنهاد حمید درخشان مبنی بر بازگشت به فوتبال پاسخ دهد مهلت خواسته و این یعنی اینکه بازیکن سابق تیم ملی برای پشیمانی از خداحافظی پشیمان شده است.

علی کریمی تا چند روز آینده در اینباره تصمیم می گیرد. او را شاید دوباره به عنوان بازیکن در میادین دیدیم. شاید هم به عنوان مربی البته باتیم محبوبش یعنی پرسپولیس.

حمید درخشان سرمربی جدید پرسپولیس از کریمی خواسته با وجود خداحافظی از دنیای فوتبال به پرسپولیس بیاید و دوباره برای این تیم به میدان برود.

تمرینات علی کریمی در پرسپولیس

بعد از ظهر روز دوشنبه 31 شهریور در ورزشگاه درفشی فر، کریمی که زودتر وارد زمین چمن ورزشگاه شده بود به گرمی از سوی حمید درخشان و بازیکنان مورد استقبال قرار گرفت و همراه بازیکنان به انجام کارهای بدنی مشغول شد .

حمید درخشان سرمربی پرسپولیس پیش از آغاز تمرین به بازیکنان گفت: علی کریمی به ما افتخارداد و در تمرین ما حاضر شد. همه می خواهیم از تمرین کنار او لذت ببریم. من واقعا متشکرم که علی دعوت ما را قبول کرد.

حدود 400 تماشاچی در تمرین پرسپولیس حضور داشتند که یکصدا کریمی را تشویق می کردند.

منبع : ورزش سه

تاریخ انتشار : سه شنبه 1 مهر 1393
اشتراک گذاری :
مطالب پیشنهادی مرتبط
نظرات شما درباره این مطلب

اختیاری
= 4 + 5
- نظرات پس از تائید نمایش داده خواهند شد.
- نظراتی که در آنها به شخص خاصی توهین شده باشد ، تائید نخواهد شد.
- نظراتی که به عکس های بالا یا سایت مرتبط نباشد ، تائید نخواهد شد.
- نظرات خیلی کوتاه تائید نخواهد شد.