امروز : جمعه 31 شهریور 1396
مجله اینترنتی لوپر
منوی سایت


135 بازدید

عمو های قیتیله ای با برنامه بهترین شو در نوروز 96

دسته بندی : سینما و تلویزیون کد مطلب : 1583

عمو های قیتیله ای با برنامه بهترین شو در نوروز 96

تهیه کننده برنامه «فیتیله» از پخش برنامه ای جدید به نام «بهترین شو» که با هدف استعدادیابی کودکان و نوجوانان تولید شده است، داد.

علیرضا آقایی ضمن اعلام این خبر اظهار کرد که برنامه «بهترین شو» از ۲۰ اسفند ماه، هر جمعه از شبکه دو سیما پخش و پنجشنبه ها بازپخش می شود. همچنین پخش این برنامه در ایام نوروز نیز ادامه خواهد داشت.

عمو فیتیله ای در بهترین شو

او استعدادیابی کودکان و نوجوانان را از مهمترین اهداف این برنامه برشمرد و درباره ساختار این برنامه گفت: «بهترین شو» یک مسابقه استعدادیابی برای بچه ها است که فراخوان آن از چند ماه پیش داده شده بود و به واسطه آن فراخون، بچه ها در عرصه های مختلفی که فکر می کردند استعداد دارند، فیلم هایی را ارسال کردند و در نهایت از میان آنها ۱۰۰ نفر به مسابقه دعوت شدند که عموهای فیتیله ای داور این مسابقه بودند.

تهیه کننده برنامه «بهترین شو» یادآور شد: تاکنون تا مرحله انتخاب ۳۰ نفر در بخش فینال را ضبط کرده ایم و چون از این مرحله به بعد نیاز به رأی گیری مردمی وجود دارد، ضبط را متوقف کرده ایم تا به صورت همزمان ادامه دهیم.

آقایی برنامه «بهترین شو» را مطابق با استاندارهای پنل های مسابقات جهانی برشمرد و گفت: هیات انتخاب این برنامه تعریفی از استعداد را مطرح کردند که الگوسازی و معیار انتخاب هم بر اساس همین تعریف بود.

از طرفی هم باید به این نکته توجه داشت که بچه ها در رشته های گوناگون و بسیار متنوعی در این مسابقه شرکت کرده اند. همچنین این مسابقات دو گروه سنی زیر هفت سال و از ۷ تا ۱۶ سال را پوشش می دهد و انتخاب این افراد تفکیک شده و بر اساس معیارهای مناسب سن آنها انجام شده است.

منبع : خبرگزاری میزان

تاریخ انتشار : سه شنبه 17 اسفند 1395
اشتراک گذاری :
مطالب پیشنهادی مرتبط
نظرات شما درباره این مطلب

اختیاری
= 4 + 5
- نظرات پس از تائید نمایش داده خواهند شد.
- نظراتی که در آنها به شخص خاصی توهین شده باشد ، تائید نخواهد شد.
- نظراتی که به عکس های بالا یا سایت مرتبط نباشد ، تائید نخواهد شد.
- نظرات خیلی کوتاه تائید نخواهد شد.