امروز : شنبه 30 تیر 1397
مجله اینترنتی لوپر
منوی سایت


381 بازدید

قتل هولناک نوزاد یک روزه چند دقیقه پس از تولدش

دسته بندی : اخبار حوادث کد مطلب : 1769

قتل هولناک یک روزه چند دقیقه پس از تولدش

در جریان یکی از دردناک ترین جنایات سال گذشته، نوزاد پسری در مشهد دقایقی پس از تولد به طرز هولناکی به قتل رسید.

این جنایت شامگاه 29 اسفند سال گذشته در شهرک شهید رجایی مشهد رخ داد و قاضی کاظم میرزایی، بازپرس جنایی این شهر و کارآگاهان اداره آگاهی را به محل که خانه ای مسکونی بود کشاند. بررسی های اولیه از این داشت که نوزاد یک روزه دقایقی پس از تولد با ضربه جسمی برنده به قتل رسیده است.

نوزاد یک روزه

مادر نوزاد که پس از تولد فرزند پسرش به بیمارستان منتقل شده بود نخستین کسی بود که تحت بازجویی قرار گرفت. این زن 20ساله در تحقیقات گفت: زمستان سال94 با همسر اولم کردم. اما ازدواج ما دوام چندانی نداشت و اسفند همان سال از هم جدا شدیم. با این حال چند ماه بعد دوباره تصمیم گرفتیم با هم زندگی کنیم ولی باز هم نتوانستیم به این زندگی مشترک ادامه دهیم و در نهایت باز هم جدا شدیم.

زن جوان ادامه داد: مدتی بعد با همسر دومم آشنا شدم و با او به صورت موقت ازدواج کردم. وقتی زندگی مشترکمان شروع شد، فهمیدم که از همسر اولم باردارم. ماجرا را از او پنهان کردم و ابتدا به او می گفتم که به یک مبتلا هستم و وضعیت ظاهری ام به خاطر کیستی است که در بدنم است. اما در نهایت او در جریان ماجرا قرار گرفت و سر ناسازگاری گذاشت. تا اینکه زمان به دنیا آمدن فرزندم رسید. از آنجا که تصور می کردم به دنیا آمدن او مانع خوشبختی من و شوهرم است، به بیمارستان نرفتم و خودم در سرویس بهداشتی خانه فرزندم را به دنیا آوردم و دقایقی پس از تولدش او را به قتل رساندم و وانمود کردم که فرزندم مرده به دنیا آمده است تا اینکه پس از انتقال به بیمارستان دستم رو شد.

اعترافات زن جوان عجیب به نظر می رسید. اینکه زنی با قساوت نوزاد تازه متولد شده اش را به قتل برساند دور از ذهن بود و به همین دلیل قاضی جنایی و کارآگاهان اداره آگاهی تصمیم گرفتند به تحقیقات خود ادامه دهند. آنها این بار به سراغ شوهر این زن رفتند اما او مدعی شد که در ماجرا نقشی ندارد و اصلا نداشته که همسرش باردار است.

با این حال حرف های او مشکوک به نظر می رسید و به همین دلیل کارآگاهان بار دیگر به بازجویی از زن جوان پرداختند تا اینکه وی این بار موضوع تازه ای را مطرح کرد. او گفت: شوهرم حاضر نبود فرزندم را بپذیرد و از پس مخارج او برنمی آمد. می ترسیدم که تولد او باعث به هم خوردن زندگی مشترکمان شود. از طرفی از شوهر اولم بی خبر بودم و نمی دانستم کجاست.

شب حادثه وقتی زمان زایمان رسید، خودم فرزندم را به دنیا آوردم و با قیچی بند نافش را بریدم اما پس از آن شوهرم او را به گوشه ای برد و به قتل رساند.با اعترافات جدید زن 20ساله شوهر او نیز بازداشت شد و با دستور قاضی میرزایی، هر دوی آنها راهی بازداشتگاه شدند. از سوی دیگر پدر مقتول که در یکی از شهرهای اطراف زندگی می کرد نیز شناسایی و به دادسرا احضار شد. او وقتی مقابل قاضی جنایی قرار گرفت، گفت: همسر سابقم زندگی سختی داشت.

هنوز بود که پدرش در جریان یک درگیری، به جرم قتل دستگیر و به قصاص محکوم شد. مادرش هم او را ترک کرد و وی نزد پدربزرگش بزرگ شد. پس از آن به خانه عمویش در مشهد آمد و از آنجا که عمویش هم زندگی سختی داشت، می خواست هر طوری شده زندگی مشترکش را حفظ کند تا مجبور نشود نزد عمویش برگردد. مرد جوان اعلام کرد که در این ماجرا از همسر سابقش شکایتی ندارد و حاضر است شوهر او را نیز به شرط اینکه همسرش را به دائم خود درآورد، ببخشد.در چنین شرایطی، زن و شوهر متهم به قتل در بازداشت به سر می برند تا پرونده آنها پس از تکمیل تحقیقات به دادگاه کیفری فرستاده شود.

منبع : همشهری آنلاین

تاریخ انتشار : دوشنبه 14 فروردین 1396
اشتراک گذاری :
مطالب پیشنهادی مرتبط
نظرات شما درباره این مطلب

اختیاری
= 4 + 5
- نظرات پس از تائید نمایش داده خواهند شد.
- نظراتی که در آنها به شخص خاصی توهین شده باشد ، تائید نخواهد شد.
- نظراتی که به عکس های بالا یا سایت مرتبط نباشد ، تائید نخواهد شد.
- نظرات خیلی کوتاه تائید نخواهد شد.