امروز : جمعه 7 اردیبهشت 1397
مجله اینترنتی لوپر
منوی سایت


514 بازدید

لباسی که مادر مسی به لج عروسش پوشیده بود

دسته بندی : مطالب خواندنی و جالب کد مطلب : 2518

لباسی که مادر مسی به لج عروسش پوشیده بود

عناوین این چنینی ساعاتی بعد از برگزاری مراسم شماره 10 تیم فوتبال بارسلونا منتشر شد و کنجکاوی کاربران را برای اطلاع از واقعیت ماجرا برانگیخت.

تمام این صحبت ها که با مفهوم لج بازی و یا نارضایتی مادر لیونل مسی از ازدواج او با آنتونلا روکوزو شکل گرفته بود مربوط به لباس یا بهتر است بگوییم رنگ لباسی بود که خانم مسی بزرگ برای مراسم انتخاب کرده بود.

لباس مجلسی مادر مسی

به گزارش دیلی میل در کشور آرژانتین یکی از دهها قانون و سنت هایی که برای مراسم ازدواج وجود دارد رنگ لباس میهمانان است، طبق این سنت هیچ یکی از میهمانان نباید لباسی به رنگ سفید، نقره ای، طوسی روشن برتن داشته باشند چرا که این رنگ فقط مخصوص عروس است و در این مراسم برتن داشتن لباس های این رنگی توهین به او محسوب می شود حال زمانی که مادر لیونل مسی با لباسی با ترکیب این رنگهای ممنوعه در مراسم ازدواج پسرش حاضر شد شایعات در مورد رابطه نه چندان خوب مادر و همسر مسی شدت گرفت.

رفتار خلاف سنت مادر مسی به معنای توهین به عروس در مراسم ازدواج لیونل و آنتونلا

اکثر میهمانان با دیدن مادر فوتبالیست مشهور به این فکر می کردند که پوشیدن این رنگ لباس به معنای مخالفت او برای این ازدواج است ، برخی هم لباس او را جنگ نرم نامیده اند که کاملا نامحسوس برای ناراحت کردن عروس خانواده مسی انتخاب شده است.

"کلیودیو کوزان" طراح لباس مشهور آرژانتینی می گوید:من برای طراحی لباس و کمک به انتخاب سبک پوشش خانم مسی به این شهر امده بودم و لباسی که ق

منبع : دیلی میل

تاریخ انتشار : یکشنبه 11 تیر 1396
اشتراک گذاری :
مطالب پیشنهادی مرتبط
نظرات شما درباره این مطلب

اختیاری
= 4 + 5
- نظرات پس از تائید نمایش داده خواهند شد.
- نظراتی که در آنها به شخص خاصی توهین شده باشد ، تائید نخواهد شد.
- نظراتی که به عکس های بالا یا سایت مرتبط نباشد ، تائید نخواهد شد.
- نظرات خیلی کوتاه تائید نخواهد شد.