امروز : دوشنبه 3 اردیبهشت 1397
مجله اینترنتی لوپر
منوی سایت


393 بازدید

لباس ارزان قیمت ایوانکا ترامپ جنجال به پا کرد

دسته بندی : مطالب خواندنی و جالب کد مطلب : 2343

لباس ارزان قیمت ایوانکا ترامپ جنجال به پا کرد

دختر رئیس جمهور آمریکا که به تجمل گرایی شهرت دارد، این بار یک لباس ارزان قیمت 35 دلاری به تن کرد.

به گزارش مجله اینترنتی لوپر به نقل از وبسایت "نیوز"، "ایوانکا ترامپ"، دختر رئیس جمهور آمریکا این بار با یک لباس ارزان قیمت 35 دلاری که از فروشگاه "تارگت" خریداری کرده بود از منزل خود در واشنگتن دی سی خارج شد.

لباس ارزان قیمت ایوانکا ترامپ

وی یک پیراهن کوتاه مشکی که در قسمت پایین دامن آن چین داشت و یک گل شیپوری بر روی آن بود، به تن داشت و این مسئله جنجال زیادی در رسانه های اجتماعی به راه انداخت.

ایوانکا ترامپ که به تجمل گرایی شهرت دارد پیشتر هم بخاطر پوشیدن لباسهای پر زرق و برق مورد انتقادهای شدیدی قرار گرفته بود. به عنوان مثال، وی در ماه ژانویه پس از صدور طرح ضدمهاجرتی دونالد ترامپ در خصوص ممنوعیت ورود اتباع هفت کشور مسلمان به خاک آمریکا، یک لباس شب نقره ای به قیمت 5000 دلار به تن کرد. وی با پوشیدن این لباس درست در زمانی که اعتراض های گسترده ای نسبت به این اقدام دونالد ترامپ وجود داشت، مورد انتقاد قرار گرفت.

در ماه نوامبر سال گذشته میلادی هم ایوانکا ترامپ در طول مصاحبه با برنامه 60 دقیقه شبکه تلویزیونی "سی بی اس" آمریکا، یک دستبند 10 هزار دلاری از شرکت جواهرسازی خودش را به دست کرده بود که با جنجال و انتقادهای زیادی همراه شد. بسیاری از رسانه های آمریکایی و کاربران شبکه های اجتماعی وی را به سوء استفاده از مصاحبه یادشده به منظور بازاریابی برای محصولات شرکتش متهم کردند.

ملنیا ترامپ

ملانیا ترامپ، همسر دونالد ترامپ هم از این قاعده تجمل گرایی مستثنی نیست. وی در سفری که به همراه همسرش به ایتالیا داشت، یک کت گران قیمت از برند "دولچه و گابانا" به قیمت 51 هزار و 500 دلار به تن کرده بود.

منبع : باشگاه خبرنگاران جوان

تاریخ انتشار : چهارشنبه 17 خرداد 1396
اشتراک گذاری :
مطالب پیشنهادی مرتبط
نظرات شما درباره این مطلب

اختیاری
= 4 + 5
- نظرات پس از تائید نمایش داده خواهند شد.
- نظراتی که در آنها به شخص خاصی توهین شده باشد ، تائید نخواهد شد.
- نظراتی که به عکس های بالا یا سایت مرتبط نباشد ، تائید نخواهد شد.
- نظرات خیلی کوتاه تائید نخواهد شد.