امروز : چهارشنبه 28 شهریور 1397
مجله اینترنتی لوپر
منوی سایت


537 بازدید

مهران مدیری از حراست تالار وحدت کتک خورد

دسته بندی : بازیگران کد مطلب : 2900

مهران مدیری از حراست تالار وحدت کتک خورد

مهران مدیری کارگردان و کشورمان در یک برنامه زنده از ماجرای ممنوع الکاری و کتک خوردن از حراست تالار وحدت صحبت کرد.

مهران مدیری مجری سرشناس برنامه دورهمی در کارنامه هنری اش آثار موفقی در زمینه دارد و همه ما مهران مدیری را با سریال های طنزش در تلویزیون می شناسیم . این و کارگردان سینما و تلویزیون کشورمان به تازگی اولین فیلم بلند سینمایی اش را روی پرده برد . مهران مدیری مهمان یک برنامه زنده شد و درباره خاطراتی که از جبهه دارد و ماجرای ممنوع الکاری و کتک خوردن از حراست تالار وحدت صحبت کرد.

مهران مدیری

خاطرات مهران مدیری از جبهه و ممنوع الکاری و کتک خوردن

شامگاه دوشنبه 6 شهریور ماه مهران مدیری مهمان برنامه زنده سینما با اجرای کیوان کثیریان و همراهی امیر پوریا بود. این برنامه که به صورت زنده و با حضور تماشاگران در پردیس سینمایی کوروش و پیش از اکران فیلم سینمایی «ساعت 5 عصر» اجرا شد مدیری پاسخگوی سوالات مجریان برنامه بود.

این کارگردان سینما و تلویزیون در ابتدای صحبت هایش به شروع فعالیت حرفه ای اش از تئاتر اشاره کرد و گفت:«من پیش از ورودم به تلویزیون هم در تداتر و هم رادیو فعالیت می کردم. آن زمان یک متن از برشت را برای اجرا ارائه کردم که با مشکلاتی مواجه شد و من را به چپ بودن متهم کردند تا جاییکه حراست تالار وحدت آمد و من را بردند و کتک زدند. آن موقع اوائل انقلاب بود و هیچ کس سر جای خودش نبود و این اتفاق ها می افتاد.

مهران مدیری در این گفتگوی زنده به حضورش در جبهه جنگ نیز اشاره کرد و در پاسخ به سوال کیوان کثیریان درباره حضورش در جبهه توضیح داد: «از سال 66 تا 68 یعنی تا پایان جنگ در جبهه بودم و در عملیات مرصاد و حلبچه هم حضور داشتم.

در جبهه هم هر کاری از دستم بر می آمد انجام می دادم و چند ماه قبل تر یعنی حدود سال های 65 هم در جبهه برای رزمنده ها در سنگرها نمایش بازی می کردیم. از راه دور به دشمن سنگ هم می زدیم، آرپیجی هم می زدم و مدتی هم راننده آمبولانس بودم.

او در ادامه و بعد از صحبت هایش درباره دوران ممنوع الکاری خودش و گروه «ساعت خوش» بعد از پخش این مجموعه توضیح داد: بعد از «ساعت خوش» من و همه بچه ها حتی عوامل فنی ممنوع الکار شدیم، تاجاییکه حتی من را به تئاتر شهر هم راه نمی دادند.

آن موقع من قرار بود در فیلم سینمایی «ضیافت» مسعود کیمیایی بازی کنم، گریم شدم و مقابل دوربین هم رفتم اما از ارشاد آمدند و گفتند اصلا چرا مدیری را سر کار راه دادید! من قرار بود در این فیلم نقشی که فریبرز عرب نیا بازی کرد را بازی کنم.»

منبع : خبر آنلاین

تاریخ انتشار : چهارشنبه 8 شهریور 1396
اشتراک گذاری :
مطالب پیشنهادی مرتبط
نظرات شما درباره این مطلب

اختیاری
= 4 + 5
- نظرات پس از تائید نمایش داده خواهند شد.
- نظراتی که در آنها به شخص خاصی توهین شده باشد ، تائید نخواهد شد.
- نظراتی که به عکس های بالا یا سایت مرتبط نباشد ، تائید نخواهد شد.
- نظرات خیلی کوتاه تائید نخواهد شد.