امروز : جمعه 31 شهریور 1396
مجله اینترنتی لوپر
منوی سایت


205 بازدید

ناراحتی شدید مربیان ایرانی تیم ملی از کی‌ روش

دسته بندی : اخبار ورزشی کد مطلب : 1676

ناراحتی شدید مربیان ایرانی تیم ملی از کی روش و تاج

دستیاران ایرانی کارلوس کی روش پس از جلسه با رئیس فدراسیون فوتبال به شدت از او و سرمربی تیم ملی ناراحت شدند.

پس از اینکه مشخص شد کارلوس کی روش قصد ادامه همکاری با دستیاران ایرانی اش را ندارد، مهدی تاج دیروز (پنجشنبه) و پس از بازگشت سرمربی پرتغالی تیم ملی جلسه ای را در این زمینه با او ترتیب داد و سپس جلسه ای با کادر ایرانی تیم ملی داشت.

کارلوس کی روش و دستیار ایرانی

جواد نکونام، مارکار آقاجانیان، مهرداد خانبان و سایر اعضای کادر فنی ایرانی تیم ملی، پس از جلسه با تاج با دلخوری فدراسیون فوتبال را ترک کردند و به نوعی شدیداً از رئیس فدراسیون و سرمربی تیم ملی شاکی بودند. دستیاران ایرانی کی روش حتی اعلام کرده اند با وضعیت موجود ترجیح می دهند از همین حالا به همکاری شان با تیم ملی پایان دهند.

مهدی تاج در این جلسه به یکی از مربیان ایرانی تیم ملی پیشنهاد کرده بود که با کی روش آشتی کنند که این پیشنهاد در جلسه رد شد، چراکه مربیان ایرانی تیم ملی اعلام کرده اند از سوی کی روش به آنها بی احترامی شده است، به همین دلیل دلخوری شدید مربیان تیم ملی در جلسه رخ داد و این دلخوری زمانی اوج گرفت که تاج اعلام کرد کی روش با بعضی از آنها پس از بازی قطر جلسه می گذارد و تصمیم می گیرد که آنها را حفظ کند یا نه! این صحبت ها نیز باعث دلخوری شدید مربیان تیم ملی شد و با حالت ناراحتی فدراسیون را ترک کردند، با این شرایط ادامه همکاری دستیاران ایرانی کی روش با تیم ملی تمام شده به نظر می رسد.

کارلوس کی روش حتی دن گاسپار را هم کنار گذاشته که دلیل این کار او مشخص نیست، وی در این چند روز به مربی دروازه بان های تیم ملی گفته بود که حق حضور در تمرینات تیم را ندارد.

منبع : خبرگزاری تسنیم

تاریخ انتشار : جمعه 27 اسفند 1395
اشتراک گذاری :
مطالب پیشنهادی مرتبط
نظرات شما درباره این مطلب

اختیاری
= 4 + 5
- نظرات پس از تائید نمایش داده خواهند شد.
- نظراتی که در آنها به شخص خاصی توهین شده باشد ، تائید نخواهد شد.
- نظراتی که به عکس های بالا یا سایت مرتبط نباشد ، تائید نخواهد شد.
- نظرات خیلی کوتاه تائید نخواهد شد.