امروز : پنجشنبه 28 تیر 1397
مجله اینترنتی لوپر
منوی سایت


5467 بازدید

نخستین مجری زن بی‌ حجاب در تلویزیون عربستان

دسته بندی : مطالب خواندنی و جالب کد مطلب : 338

نخستین مجری زن بی حجاب در عربستان

جنجال اولین مجری زن بی حجاب در تلویزیون عربستان ، شبکه خبری رسمی آل سعود، در روز عید فطر برای نخستین بار برای قرائت از یک گویندۀ زن بی حجاب “رونمایی” کرد.

مجری زن بی حجاب عربستان

استفاده شبکه دولتی الاخباریه عربستان از گویندۀ غیرمحجبه، جنجال زیادی در سایت های ارتباط اجتماعی به راه انداخته است و رسانه های داخلی و کاربران سایت های ارتباط اجتماعی این کشور، مجری غیرمحجبه این شبکه را هنگام قرائت اخبار ، بارها منتشر کردند.

این شبکه تلویزیونی عربستان پیش از این، بارها فیلم ها و سریال هایی را که در آن زنان با پوشش نامناسب حضور دارند، پخش کرده بود و برخی از مهمانان و کارشناسان دعوت شده در برنامه های آن نیز بی حجاب بودند، اما تاکنون تمامی مجریان و گویندگان “الاخباریه” محجبه بودند و این نخستین بار است که یک گوینده بی حجاب در این شبکه اخبار قرائت می کند که بر دامنه واکنش های کاربران و مخاطبان افزوده است.

کاربران عربستانی سایت “توییتر” که از پرطرفدارترین سایت ها در این کشور است، هشتگی را با عنوان ” شبکه الاخباریه مروج بی حجابی است” ایجاد کرده اند که با استقبال زیاد کاربران توییتر مواجه شده است.

یکی از کاربران به کنایه نوشته است: “ظاهرا مدیران شبکه، حالا که شیوخ و مسئولان اداره امر به معروف و نهی از منکر سرشان شلوغ است و مشغول رسیدگی به منکراتِ مردم در عید هستند، از فرصت استفاده کرده و این مجری بی حجاب را رو کرده اند.

منبع : مجله اینترنتی لوپر

تاریخ انتشار : دوشنبه 28 اردیبهشت 1394
اشتراک گذاری :
مطالب پیشنهادی مرتبط
نظرات شما درباره این مطلب

اختیاری
= 4 + 5
- نظرات پس از تائید نمایش داده خواهند شد.
- نظراتی که در آنها به شخص خاصی توهین شده باشد ، تائید نخواهد شد.
- نظراتی که به عکس های بالا یا سایت مرتبط نباشد ، تائید نخواهد شد.
- نظرات خیلی کوتاه تائید نخواهد شد.