امروز : شنبه 27 مرداد 1397
مجله اینترنتی لوپر
منوی سایت


207 بازدید

شمارش معکوس برای واریز سود سهام عدالت تا آخر شهریور

دسته بندی : اخبار اقتصادی کد مطلب : 2923

شمارش معکوس برای واریز سود سهام عدالت تا آخر شهریور

مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی با اشاره به واریز قطعی سود سهام عدالت در شهریور ماه گفت: مشمولینی که بعد از آذر ماه سال 95 نیز متوفی شده اند مشمول دریافت سود می شوند و سود سهام عدالت به حساب این افراد واریز خواهد شد.

سید جعفر سبحانی در خصوص تعیین زمان برای واریز سود سهام عدالت بیان کرد: سود سهام عدالت مطابق پیش بینی ها تا پایان شهریور ماه به حساب مشمولین واریز خواهد شد ولی هنوز مصوبه شورای عالی اصل 44 برای سندیت واریز سود به سازمان خصوصی سازی نرسیده است و امیدواریم این امر تا پایان ماه جاری و موعد واریز سود محقق شود.

سود سهام عدالت

وی در ادامه افزود: از مجموع مشمولین سهام عدالت بیش از 36 میلیون و 500 هزار نفر به سامانه سهام عدالت مراجعه و صورت حساب دریافت کرده اند که از این تعداد 31 میلیون نفر نیز شماره شبای خود را جهت دریافت سود سهام عدالت به سامانه ارائه کرده اند.

مشاور رئیس کل سازمان خصوصی سازی تصریح کرد: از میان افرادی که شماره شبای خود را در این مدت زمانی به سامانه ارائه کرده اند شماره حساب بیش از 97 درصد تایید شده و 3 درصد باقی مانده نیز سازمان خصوصی سازی جهت اصلاح شماره شبا و ارائه مجدد آن به سامانه دریافت کرده اند.

سبحانی تاکید کرد: مشمولینی که بعد از آذر ماه سال 95 نیز متوفی شده اند مشمول دریافت سود می شوند و سود سهام عدالت به حساب این افراد واریز خواهد شد.

وی در توضیح شرایط دریافت سود وراث مشمولین متوفی شده قبل از آذر 95 گفت: در حال راه اندازی سامانه ای جهت ساماندهی مشمولین متوفی و واریز سود سهام این افراد به حساب وراث هستیم که این سامانه در پاییز راه اندازی خواهد شد و در حال حاضر با سازمان های مربوط به این موضوع در حال مذاکره هستیم که پس از نتیجه گیری در مهر و یا آبان ماه این ساماه جهت پرداخت سود مشمولین متوفی به وراث راه اندازی خواهد شد.

منبع : خبرگزاری میزان

تاریخ انتشار : یکشنبه 19 شهریور 1396
اشتراک گذاری :
مطالب پیشنهادی مرتبط
نظرات شما درباره این مطلب

اختیاری
= 4 + 5
- نظرات پس از تائید نمایش داده خواهند شد.
- نظراتی که در آنها به شخص خاصی توهین شده باشد ، تائید نخواهد شد.
- نظراتی که به عکس های بالا یا سایت مرتبط نباشد ، تائید نخواهد شد.
- نظرات خیلی کوتاه تائید نخواهد شد.