امروز : سه شنبه 29 خرداد 1397
مجله اینترنتی لوپر
منوی سایت


275 بازدید

ورزش هایی آسان برای جوان ماندن پوست صورت و بدن

دسته بندی : سلامت پوست کد مطلب : 1921

ورزش هایی آسان برای جوان ماندن صورت و بدن

انجام مداوم جوان ماندن شما را تضمین می کند. برای این هدف نیاز نیست حتما به سراغ رشته ها و حرکات ورزشی بسیار سخت و حرفه ای بروید بلکه راههای ساده تری هم وجود دارد.

پیر شدن یکی از قانون های طبیعت است و هیچ کاری برای جلوگیری از این اتفاق نمی توانید انجام دهید اما می توانید کاری کنید که آن را به تاخیر بیاندازید ، این هدف نیازمند سبک زندگی سالم، غذایی متعادل، کنترل استرس و فعالیت های فیزیکی یا همان جوان ماندن است.

در میان اینها فعالیت های فیزیکی نقش مهم تری را دارد و ورزش کردن یکی از آسانترین راه های تناسب اندام است.

با ورزش کردن می توانید وزن اضافی خود را کاهش دهید و هورمون های خود را متعادل کنید. و موی زیبا از عوامل محسوب میشوند و همراه با ورزش اعتماد به نفس شما بالا میرود.
6 ورزش جوان ماندن صورت و بدن

دویدن

1. آهسته دویدن: کفش پیاده روی بپوشید و روزانه در طبیعت ورزش کنید و قدم بزنید چون آهسته دویدن جریان خون را در کل بدن بالا می برد و ایجاد انرژی می کند.

2. وزنه برداری: وزنه برداری یکی از ورزش ها برای جوان سازی پوست است چون باعث قوی شدن ماهیچه ها می شود. در هفته سه روز به مدت 30 دقیقه ورزش با وزنه انجام دهید چون برای استخوان ها هم مناسب است.

3. قدم زدن: بعضی از نشانه های پیری تحت تاثیر تغییرات دارویی است.یکی از عوامل پیری دیابت است و قدم زدن یکی از بهترین راه حل هاست و باعث قلب و درخشش پوست می شود.

4. یوگا: یکی از راه های تاثیرگذار روی سلامتی یوگا است که ذهن، روح و جسم را بالا میبرد. توجه داشته باشید یوگا را تحت نظر کارشناسان انجام دهید.

5. ماساژ صورت: یکی از مهمترین ورزش هایی است که برای جوان به نظر رسیدن لازم است. ماساژ چانه، گونه و... را فراموش نکنید.

6. ورزش قلب: یکی از بهترین نوع ورزش، ورزش قلب است که یکی از فاکتورهای مهم برای زیبایی و سلامت است و برای چرخش خون مفید است.

منبع : نمناک

تاریخ انتشار : سه شنبه 29 فروردین 1396
اشتراک گذاری :
مطالب پیشنهادی مرتبط
نظرات شما درباره این مطلب

اختیاری
= 4 + 5
- نظرات پس از تائید نمایش داده خواهند شد.
- نظراتی که در آنها به شخص خاصی توهین شده باشد ، تائید نخواهد شد.
- نظراتی که به عکس های بالا یا سایت مرتبط نباشد ، تائید نخواهد شد.
- نظرات خیلی کوتاه تائید نخواهد شد.