امروز : چهارشنبه 4 بهمن 1396
مجله اینترنتی لوپر
منوی سایت


254 بازدید

تشخیص صداقت در عشق مرد ها و واقعی بودن آن

دسته بندی : رازهای موفقیت کد مطلب : 2201

تشخیص صداقت در عشق مرد ها و واقعی بودن آن

اگر با مردی آشنا شده اید و وی به شما ابراز عشق و علاقه می کند باید از صداقت عشق او آگاه شوید. با خواندن این مقاله تشخیص می دهید یک مرد عاشقی چه ویژگی هایی دارد؟

هر بانویی از و آشنایی با مرد رویاهای خود انتظارات و آرزوهایی دارد، اما برای داشتن یک زندگی سعادتمندانه و ازدواج موفق خانم ها باید به موارد خاصی اهمیت دهند و ظاهر اندیش نباشند.

مرد عاشق

هنگامی که خواستگار برای خانمی می آید، این دو پس از مدتی به یکدیگر علاقه مند می شوند و به ساختن آینده ای مشترک با همدیگر می اندیشند. معمولاً آقایان نسبت به ازدواج دید محتاطی دارند در صورتی که بانوان تمایل بیشتری به ازدواج از خود نشان می دهند. اگر با مردی آشنا شده اید و وی به شما ابراز عشق و علاقه می کند باید از صداقت عشق او آگاه شوید.

انجام این کار ها از سوی یک مرد نشان دهنده صمیمت و عشق واقعی او به شما است

- هنگامی که از هم جدا می شوید با فرستادن پیام از رسیدن سالم شما به خانه مطمئن می شود، به ویژه اگر در شرایط آب و هوایی نامناسب از هم جدا شده باشید.

- شما را به همین حالتی که هستید دوست دارد و نمی خواهد شما نقش فرد دیگری را بازی کنید، او شما را بادیگران مقایسه نمی کند و برای او بهترین هستید.

- برای بدست آوردن عشق و علاقه او لازم نیست لوازم گرانقیمت، البسه، جواهرات و ماشین خریداری کنید تا به او نزدیک شوید و مورد تایید و تحسین او قرار بگیرید.

- زمانی که در محل کارتان هستید برایتان گل می فرستد تا عشق و علاقه خود را به شما نشان دهد و به رقبای عشقی احتمالی نشان دهد که پیوند عاطفی عمیقی بین شما و او وجود دارد و درحال برنامه ریزی برای ازدواج و تشکیل خانواده هستید.

- به شما انگیزه و اعتماد بنفس می دهد تا در کارهای خود موفق باشید، به حرف ها و مشکلات کاری شما گوش می کند و سعی می کند با راهنمایی های صحیح و دلسوزانه به شما برای رسیدن به های بالاتر کمک کند.

- در مورد او احساس شک و تردید و سوء ظن ندارید، زیرا به طور مرتب به شما اطمینان می دهد که تنها فرد مورد علاقه او هستید و برای ادامه زندگی شما را انتخاب کرده است.

- زمانی که نزد وی هستید به شما نگاه می کند و از در کانون توجه و اهمیت او قرار دارید و افراد یا اتفاقات پیرامون باعث منحرف شدن ذهن او از شما نمی شود.

- از ابزار عشق و علاقه به طور متعارف و عرف اجتماع به شما در جمع نمی ترسد و این موضوع را عمومی و علنی می کند، افرادی که وجود عشق و علاقه به فرد دیگر را پنهان می کنند یا فرد را به طور کامل انتخاب نکرده اند و هنوز به موارد دیگر فکر می کنند، یا قصد و نیت سوء دارند و باید به شدت مراقب این افراد بود.

- زمانی که با او صحبت می کنید و سوالی از او می پرسید سوالتان را پاسخ می دهد نه اینکه با سوالی جدیداز شما بپرسد وبه این ترتیب از پاسخ دادن به شما طفره برود.

- او با افتخار شما را به اعضای خانواده به ویژه پدر و مادر و دوستانش معرفی می کند و از آشنا شدن با اقوام و دوستان شما خرسند است. فردی که تمایلی به دادن اطلاعات از خود به شما ندارد و نیز از آشنا کردن شما با والدین، دوستان و همکاران خود خودداری می کند فرد مناسبی برای سرمایه گذاری احساسی نیست، زیرا در عشق به شما صادق نیست و ممکن است نزدیک شدن او به شما به قصد کلاهبرداری باشد.

- کارشناسان هشدار می دهند رسانه های دیجیتال در عصر حاضر یکی از خطرناکترین دام ها برای فریب افراد هستند و بسیاری از زنان از طریق این شبکه ها با افرادی آشنا شده و به سرعت دلبسته آن ها می شوند در صورتی که آن افراد همیشه مثبت نیستند و به قصد کلاهبرداری به ابراز احساسات دروغین می پردازند.

متخصان توصیه می کنند افراد در صورت آشنایی با یک فرد از طریق او را هرچه سریعتر در دنیای واقعی ببینند و از او اطلاعات بدست بیاورند.عشق کور عاقبتی جز تلخکامی ندارد به همین دلیل افراد باید با چشم باز و براساس عقل و منطق به دیگران علاقه مند شوند.

منبع : جام جم آنلاین

تاریخ انتشار : پنجشنبه 28 اردیبهشت 1396
اشتراک گذاری :
مطالب پیشنهادی مرتبط
نظرات شما درباره این مطلب

اختیاری
= 4 + 5
- نظرات پس از تائید نمایش داده خواهند شد.
- نظراتی که در آنها به شخص خاصی توهین شده باشد ، تائید نخواهد شد.
- نظراتی که به عکس های بالا یا سایت مرتبط نباشد ، تائید نخواهد شد.
- نظرات خیلی کوتاه تائید نخواهد شد.