امروز : جمعه 7 اردیبهشت 1397
مجله اینترنتی لوپر
منوی سایت


258 بازدید

روش های خانگی برای پرپشت کردن ابروها

دسته بندی : سلامت مو کد مطلب : 2001

روش های خانگی برای پرپشت کردن ابروها با روغن های تقویتی

پرپشت کردن ابرو یکی از راه ها برای داشتن صورتی زیبا است. این روزها هزینه کارهای بسیار بالا است. در این مقاله قصد داریم شما را با روشهای خانگی برای پرپشت کردن ابروهای تان آشنا کنیم.

اگر قرار است امسال کاری برای کمک به اقتصاد خانواده انجام دهید می توانید کمی از هزینه های شخصی خود کم کنید و با روش های ساده تر زیبایی طبیعی چهره تان را ماندگار کنید.

پرپشت کردن ابروها با روش خانگی

این روزها که هزینه سر زدن به سالن های زیبایی برای ترمیم و طراحی انواع ابرو برای خانم ها گران تمام می شود، بد نیست ترمیم و پرپشت کردن ابروهای طبیعی خود را با کمترین هزینه به روغن های تقویتی بسپارید و به نتایجی به مراتب بهتر و کم عوارض تر برسید.

پرپشت کردن ابرو با روغن بادام

شاید فراوان از ویژگی های مثبت این روغن معجزه گر در موها و ابروها شنیده باشید اما بیایید این بار برای جبران قسمت های ریخته شده ابروها و کم پشتی آن روزی دو مرتبه به طور مرتب از این روغن روی ابروهای خود ماساژ دهید و تاثیرات ویژه آن را به چشم مشاهده کنید.این روغن حاوی میزان قابل توجهی ویتامین های A,B و E است که رشد موها را به طرز چشمگیری تقویت می کند.

پرپشت کردن ابرو با روغن نارگیل

این روغن که در ترکیبات محصولات زیبایی از آن استفاده ویژه ای می شود هم یکی از بهترین روغن ها برای تقویت ابروهای شما و تضمین زیبایی آن خواهد بود؛ یعنی مغذی ترین روغن که به تنهایی می تواند تقویت کننده خوبی برای موهای ابروی شما باشد. پس هر روز با پنبه مقدار کمی از این روغن را به ابروها بزنید و منتظر اتفاق های خوبی باشید.

پرپشت کردن ابرو با وازلین

متوقف کردن ریزش ابروها را به این محصول واگذار کنید. بویژه اگر جنس شما خشک است و برای تقویت آن به محصولی مرطوب کننده نیاز دارید. ماساژ دادن ابروها با وازلین به عنوان یک مرطوب کننده قوی از ریزش ابروها و سست شدن ریشه آن جلوگیری می کند.

پرپشت کردن ابرو با روغن زیتون

از آنجا که روغن زیتون کاربرد فراوانی در سلامت و مو دارد هر روز یک قطره روغن زیتون را به ابروها بمالید و ماساژ دهید و یک ساعت بعد بشویید. این روغن یا ویتامین A وE رشد ابروهای شما را تقویت و از ریزش آن جلوگیری می کند.

پرپشت کردن ابرو با ژل آلوئه ورا

همه معجزه های طبیعت با خواصی که دارند می توانند سلامت و طراوت ظاهری شما را ماندگار کنند. برای مثال استفاده از آلوئه ورا یکی از آنهاست؛ ماده ای غیرچرب که با آبرسانی فوق العاده ابروهای شما را تقویت و رشد آنها را تسریع می کند. پس برای اثر بخشی بیشتر ژل طبیعی آلوئه ورا یا محلول آن را شب ها پیش از روی نقاط خالی ابروهای خود بزنید و صبح آن را بشویید.

منبع : جام جم آنلاین

تاریخ انتشار : پنجشنبه 7 اردیبهشت 1396
اشتراک گذاری :
مطالب پیشنهادی مرتبط
نظرات شما درباره این مطلب

اختیاری
= 4 + 5
- نظرات پس از تائید نمایش داده خواهند شد.
- نظراتی که در آنها به شخص خاصی توهین شده باشد ، تائید نخواهد شد.
- نظراتی که به عکس های بالا یا سایت مرتبط نباشد ، تائید نخواهد شد.
- نظرات خیلی کوتاه تائید نخواهد شد.