امروز : سه شنبه 29 خرداد 1397
مجله اینترنتی لوپر
منوی سایت


391 بازدید

پسر عموی که در منزل خودم به من خیانت کرد

دسته بندی : اخبار حوادث کد مطلب : 1925

پسر عموی که در منزل خودم به من خیانت کرد

پسر جوان که در جست وجوی کار به پایتخت آمده بود، چون جایی برای ماندن نداشت مدتی در خانه پسرعمویش زندگی می کرد اما وسوسه شیطانی او باعث خیانتی بزرگ شد.

این پرونده چندی قبل با شکایت مهندسی جوان در شعبه هشتم دادگاه کیفری یک استان تهران تشکیل شد. شاکی در اظهاراتش گفت شواهدی دارد که نشان می دهد پسرعمویش که مدتی به عنوان مهمان در خانه اش بوده همسرش را مورد آزار و اذیت قرار داده و از او فیلم سیاه تهیه کرده است. اسنادی که او به دادگاه ارائه داد از صحت گفته هایش می کرد. به این ترتیب متهم با حکم قضایی بازداشت شد.

در جلسه رسیدگی به این پرونده که صبح دیروز در شعبه هشتم به ریاست قاضی حسین اصغرزاده و با حضور قاضی حشمت الله توکلی به شکل غیرعلنی برگزار شد، شاکی گفت: پسرعمویم که در یکی از شهرستان ها زندگی می کرد مدتی قبل برای پیدا کردن کار به تهران آمد. او جایی را برای ماندن نداشت و شب ها به خانه ام می آمد. مدتی گذشت تا اینکه او توانست شغلی برای خودش پیدا کند اما همچنان در خانه من زندگی می کرد.

دادگاه

صبح ها هر دو به محل کارمان می رفتیم اما او زودتر از من به خانه بر می گشت. در این بین به رفتار پسرعمویم مشکوک شدم. او گاهی به سر کار نمی رفت و گاهی نیز خیلی زود برمی گشت. یک روز که خیلی نگران شده بودم در خانه ام دوربین کار گذاشتم و وقتی تصاویر ضبط شده را کنترل کردم، متوجه شدم که پسرعمویم به من خیانت کرده است.

شاکی ادامه داد: وقتی در این باره از همسرم توضیح خواستم او گفت که یک روز که در خانه تنها بوده پسرعمویم به زور وی را مورد آزار و اذیت قرار داده و از این صحنه فیلمبرداری کرده است. او همسرم را به انتشار این تصاویر تهدید کرده و با این ترفند چند مرتبه دیگر نقشه سیاهش را عملی کرده بود.

در ادامه شاکی جزئیات بیشتری از آنچه را که اتفاق افتاده بود شرح داد و نوبت به متهم رسید. او به طور کلی همه چیز را انکار کرد اما همه شواهد و مدارک علیه او بود، مرد جوان در نهایت با شنیدن حرف های قاضی اصغرزاده تصمیم گرفت حقیقت را بگوید و به جرمی که مرتکب شده بود، اعتراف کرد اما مدعی شد هنگام ارتکاب جرم حالت طبیعی نداشته و از کاری که کرده پشیمان است. براساس این گزارش قرار است قضات دادگاه به زودی در این باره تصمیم گیری کنند.

منبع : همشهری آنلاین

تاریخ انتشار : چهارشنبه 30 فروردین 1396
اشتراک گذاری :
مطالب پیشنهادی مرتبط
نظرات شما درباره این مطلب

اختیاری
= 4 + 5
- نظرات پس از تائید نمایش داده خواهند شد.
- نظراتی که در آنها به شخص خاصی توهین شده باشد ، تائید نخواهد شد.
- نظراتی که به عکس های بالا یا سایت مرتبط نباشد ، تائید نخواهد شد.
- نظرات خیلی کوتاه تائید نخواهد شد.