امروز : جمعه 31 شهریور 1396
مجله اینترنتی لوپر
منوی سایت


132 بازدید

پیام نوروزی سال 96 به مردم ایران توسط دونالد ترامپ

دسته بندی : اخبار بین الملل کد مطلب : 1686

پیام نوروزی سال 96 به مردم ایران توسط دونالد ترامپ

روزنامه آمریکایی نوشت:باید آمریکا به مخالفان ایران بگوید که هدف یکسانی با آن ها دارد و برخلاف بهار عربی، بهار ایرانی می تواند یک دشمن قسم خورده را با دولتی لیبرال تر و حامی غرب جایگزین کند.

روزنامه آمریکایی «نیویورک پست» نوشت: 21 مارس (اول فروردین) نوروز و آغاز بهار در ایران است و اهالی این کشور به دید و بازدید هم می روند. بر این اساس، نوروز فرصتی خوب برای «دونالد ترامپ» رییس جمهور آمریکا در ایجاد رابطه جدید با ایران است به طوری که روش نادرست قبلی در قبال مردم ایران را اصلاح کند.این بر هه ای مناسب برای نمایش این است که آن ها در کاخ سفید دوستانی دارند.

پیام نوروز دونالد ترامپ

این روزنامه در اقدامی برای به رخ کشیدن بی هنجاری های قبل انقلاب در ایران نوشت:آیا های قبل از انقلاب در ایران را تاکنون دیده اید؟ در آن موقع زنان ایران با لباس های مد روز در شهر بودند یا کنار ساحل حمام آفتاب می گرفتند و دختران و پسران با هم در خیابان ها بودند.

این روزنامه در بخشی دیگر در حالی که سعی دارد «حسن روحانی» رییس جمهور ایران را مخالف وجود گشت ارشاد نشان دهد مدعی گردید که وی نسبت به حضور آن ها انتقاد کرده اما با وجود ناراحتی او از این مسئله، سال گذشته 7 هزار نفر پلیس مخفی به مجموعه کنونی اضافه شد.

در ادامه این گزارش ادعا شده است:باید آمریکا به مردم ایران بگوید که در هدف سرنگونی نظام ایران سهیم است. برخلاف بهار عربی در مصر و لیبی یک بهار ایرانی دشمن قسم خورده آمریکا را با دولتی لیبرال تر و حامی غرب جایگزین کند.

این روزنامه نو محافظه کار آمریکایی در خاتمه با ادعای عدم تلاش «باراک اوباما» و «هیلاری کلینتون» رییس جمهور و وزیر خارجه سابق آمریکا در حمایت از فتنه گران و در عوض قرار داد اتمی با ایران و تهدیدهای موشکی سپاه ایران علیه اسرائیل نوشت:ترامپ باید پیام نوروزی را در این راستا برای مردم ایران ارسال کند.

منبع : مجله اینترنتی لوپر

تاریخ انتشار : یکشنبه 29 اسفند 1395
اشتراک گذاری :
مطالب پیشنهادی مرتبط
نظرات شما درباره این مطلب

اختیاری
= 4 + 5
- نظرات پس از تائید نمایش داده خواهند شد.
- نظراتی که در آنها به شخص خاصی توهین شده باشد ، تائید نخواهد شد.
- نظراتی که به عکس های بالا یا سایت مرتبط نباشد ، تائید نخواهد شد.
- نظرات خیلی کوتاه تائید نخواهد شد.