امروز : یکشنبه 2 اردیبهشت 1397
مجله اینترنتی لوپر
منوی سایت


173 بازدید

با این چربی های مفید چربی های بدن را آب کنید

دسته بندی : تغذیه سالم کد مطلب : 2619

با این چربی های مفید چربی های بدن را آب کنید

مصرف چربی های سالم باعث می شود که ھوس ھای غذایی از بین بروند و انرژی و متابولیسم شما افزایش پیدا کند، قند خون و انسولین نیز ثابت باقی بماند و مدت بیشتری احساس سیری کنید.

به گزارش مجله اینترنتی لوپربه نقل از prevention ھمه چربی ھا یکسان نیستند. برای چربی سوزی و سلامتی بیشتر، این ۶ ماده غذایی چرب رو در اولویت انتخاب ھای خود قرار بدھید.

نارگیل: از شیرنارگیل بدون شکر میتوان در تھیه شیک ھای پروتئینی استفاده کرد. روغن نارگیل را می توان در با حرارت متوسط مورد استفاده قرار داد و نیز رولھای بوقلمون، اسفناج خام و آووکادو رو در ورقه ھای نارگیل پیچیده و به عنوان ناھار مصرف کرد.

نارگیل

زیتون: رژیم غذایی حاوی مقادیر زیاد چربی غیراشباع مونو و پروتئین به کاھش وزن در افراد مبتلا به دیابت نوع ٢ کمک کرده و خطر ھای قلبی ـ عروقی را کاھش می دھد. در بین انواع زیتون، روغن زیتون فرابکر از جایگاه بسیار ویژه ای برخوردار است.

زیتون

آووکادو: مصرف آووکادو، خطر بروز سندرم متابولیک، چاقی، اضافه وزن و ابتلا به دیابت نوع ۲ را کاھش می دھد. این میوه نیز یک میوه چندکاره است.

شکلات: کسانی که درکنار یک غذایی صحیح از مقادیر مناسب شکلات در روز استفاده می کنند، کاھش وزن آمیزتری دارند (البته با رعایت تعادل و پرھیز از زیاده روی).

شکلات

سالمون وحشی: مطالعات نشان میدھند که ترکیب روغن ماھی با سایر غذاھای سالم، چربی شکم را به طور چشمگیری کاھش می دھد.

کره بادام زمینی: افرادی که از کره بادام استفاده می کنند، در مقایسه با کسانی که از پرکربوھیدرات پیروی می کنند، کاھش وزن موفقیت آمیزتر و ماندگارتری دارند. کره بادام، علاوه بر چربی ھای سالم غیراشباع مونو که برای سلامتی قلب مفید ھستند، حاوی فیبر و مواد مغذی دیگری مثل منیزیم و ویتامینE است.

منبع : آوای سلامتی

تاریخ انتشار : چهارشنبه 21 تیر 1396
اشتراک گذاری :
مطالب پیشنهادی مرتبط
نظرات شما درباره این مطلب

اختیاری
= 4 + 5
- نظرات پس از تائید نمایش داده خواهند شد.
- نظراتی که در آنها به شخص خاصی توهین شده باشد ، تائید نخواهد شد.
- نظراتی که به عکس های بالا یا سایت مرتبط نباشد ، تائید نخواهد شد.
- نظرات خیلی کوتاه تائید نخواهد شد.