امروز : یکشنبه 30 اردیبهشت 1397
مجله اینترنتی لوپر
منوی سایت


222 بازدید

چه کسی روی مهدی طارمی دست بلند کرد؟

دسته بندی : اخبار ورزشی کد مطلب : 1942

در جشن قهرمانی چه کسی روی مهدی طارمی دست بلند کرد؟

در جشن قهرمانی پرسپولیس طارمی با یکی از مسئولان باشگاه درگیری فیزیکی پیدا می کند.

جشن قهرمانی تیم فوتبال پرسپولیس شب گذشته در ورزشگاه آزادی برگزار و پرسپولیسی ها پس از 9 سال توانستند جام قهرمانی را بالای سر ببرند، اما این جشن قهرمانی با حشیه های زیادی همراه بود که یکی از این حاشیه ها که به آن پرداخته نشد مربوط به درگیری فیزیکی مسئول روابط عمومی باشگاه پرسپولیس و مهدی طارمی بود.

زمانی که طارمی تلاش می کند هانی نوروزی را وارد زمین کند پندار خمارلو دوان دوان سمت او می رود و در همین حین جروبحث شدیدی میان این 2 رخ می دهد و خمارلو اقدام به هل دادن طارمی می کند.

طارمی و هانی نوروزی

همین مسئله باعث می شود طارمی برای بی پاسخ نگذاشتن این حرکت، سمت خمارلو برود که خمارلو خودش را از صحنه درگیری دور می کند. این که چرا خمارلو به این شکل به دنبال منصرف کردن طارمی بود می تواند سوالات زیادی را به دنبال داشته باشد.

حالا سوال اینجاست که مسئول روابط عمومی باشگاه پرسپولیس چرا روی طارمی دست بلند می کند و طارمی هم چه چیزی گفته که باعث این واکنش از طرف خمارلو شده است. البته هرچه باشد دست بلند کردن روی بازیکن مسلما جزو وظایف مدیر روابط عمومی و رسانه ای یک باشگاه نیست.

به نظر می رسد باشگاه پرسپولیس به شدت مخالف حضور هانی نوروزی در زمان جشن قهرمانی بود چرا که اگر به نداشتن آیدی کارت مربوط بود بازیکنان هم نمی توانستند فرزندانشان را وراد زمین کنند.

منبع : خبرگزاری میزان

تاریخ انتشار : پنجشنبه 31 فروردین 1396
اشتراک گذاری :
مطالب پیشنهادی مرتبط
نظرات شما درباره این مطلب

اختیاری
= 4 + 5
- نظرات پس از تائید نمایش داده خواهند شد.
- نظراتی که در آنها به شخص خاصی توهین شده باشد ، تائید نخواهد شد.
- نظراتی که به عکس های بالا یا سایت مرتبط نباشد ، تائید نخواهد شد.
- نظرات خیلی کوتاه تائید نخواهد شد.