امروز : یکشنبه 28 آبان 1396
مجله اینترنتی لوپر
منوی سایت


361 بازدید

چگونه در فصل پاییز آرایش کنیم؟

دسته بندی : آرایش صورت کد مطلب : 776

چگونه در فصل پاییز کنیم؟

آرایش پاییزی

هنگامی که تابستان به پایان میرسد باید ظاهرتان را پاییزی آرایش کنید. رنگ های آرایش منعکس کننده ی فصل سردتری هستند و رسیدن زمستان که در همین گوشه کنارهاست را نوید می دهند. اکثر آرایش های پاییزه در مجموع روشن هستند و در آن برای اضافه کردن رنگ به صورت از تن های گرم استفاده میشود.

اکثر آرایش های پاییزه در مجموع روشن هستند و در آن برای اضافه کردن رنگ به صورت از تن های گرم استفاده میشود. این نوشته را بخوانید تا بیاموزید چگونه یک آرایش پاییزه را انتخاب کنید.

دستورالعمل آرایش پاییز

۱. فونداسیون را دوباره به سیستم آرایشی تان بازگردانید. اگر در تابستان استفاده از فونداسیون را متوقف کرده بودید، دوباره استفاده از یک فونداسیون یا کرم پودری سبک را شروع کنید.

۲. از رنگ های شکلاتی برای چشمانتان استفاده کنید. برای مژه و ابروهپاییزه ایتان باید از رنگ قهوه ای تیره استفاده کنید. و به دنبال سایه و خط چشمی در همین تناژ رنگی باشید.

۳. رژ گونه را چند درجه کم رنگ تر کنید. از سایه های صورتی که در ماه های تابستان استفاده می کردید دوری کنید. در عوض، سایه های تیره تری روی گونه هایتان قرار دهید. روی هم رفته می توانید رژ گونه را نادیده بگیرید و در عوض از یک برنزه کننده استفاده کنید.

۴. رنگ های با دوامی را به روی لب هایتان قرار دهید. رژ لبی در رنگ های تیره تر پاییز پیدا کنید که تمام روز را بدون محو شدن پوشش دهد. این خیلی اهمیت دارد که رنگ هایی که در طول تابستان استفاده می کردید تغییر کند.

۵. خنثی باشید. استفاده از رنگ های خنثی در فصل پاییز هیچ وقت بد نخواهد شد. رنگ های قهوه ای و خنثی همیشه مد هستند.

۶. رنگ های تیره و جسورانه را امتحان کنید. اگر ترجیح می دهید از سایه های تیره و جسورانه تری استفاده کنید، قبل از خرید آن رنگ ها را روی پوستتان امتحان کنید. لب ها بهترین مکان برای بکار بردن قرمز تیره و ارغوانی هستند.

نکته و ترفند

۱. در پاییز آرایش درخشان نکنید. درخشش و زرق و برق بیشتر مناسب فصل تابستان و بهار است.

۲. در پاییز خط چشم بیش از اندازه تیره نکشید. فقط در حدی که چشمانتان بیشتر مشخص شود.

منبع : مجله اینترنتی لوپر

برچسب ها : ,
تاریخ انتشار : یکشنبه 30 آبان 1395
اشتراک گذاری :
مطالب پیشنهادی مرتبط
نظرات شما درباره این مطلب

اختیاری
= 4 + 5
- نظرات پس از تائید نمایش داده خواهند شد.
- نظراتی که در آنها به شخص خاصی توهین شده باشد ، تائید نخواهد شد.
- نظراتی که به عکس های بالا یا سایت مرتبط نباشد ، تائید نخواهد شد.
- نظرات خیلی کوتاه تائید نخواهد شد.