امروز : پنجشنبه 28 تیر 1397
مجله اینترنتی لوپر
منوی سایت


247 بازدید

کشف حجاب شیوا امینی بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان

دسته بندی : اخبار ورزشی کد مطلب : 2013

کشف حجاب شیوا امینی بازیکن تیم ملی فوتسال بانوان

شیوا امینی روز گذشته با انتشار پست اینستاگرامی ادعا کرد که به خاطر بدون حجابش در صحنه تمرین در یکی از باشگاههای خارج کشور از تیم ملی فوتسال خط خورده است.

بحث و جنجال بر سر نامه جدایی شیوا امینی از تیم فوتسال و اقامتش در خارج ادامه دارد. امینی روز گذشته با انتشار پست اینستاگرامی ادعا کرد که به خاطر عکس بدون حجابش در صحنه تمرین در یکی از باشگاههای خارج کشور از تیم ملی فوتسال خط خورده است.

کشف حجاب شیوا امینی

او این اتفاق را به حساب تنگ نظری مسئولان فدراسیون فوتبال گذاشت اما ساعاتی پعد فدراسیون در نامه ای اعلام کرد که خانم امینی بعد از سال 899 و مصدومیت اش در جام ورامین نتوانست به بازی در سطح تیم ملی ادامه دهد.

بنابر این گزارش این بحث زمانی داغ تر شد که یکی از چهره های سرشناس در صفحه پربیننده خود در اینستاگرام از شیوا امینی دفاع کرد. علیدوستی به ماده قانون مجازات اسلامی استناد کرد که می گوید نداشتن حجاب در خارج از کشور پیگرد ندارد.

امروز در پرده جدید این ماجرا خانم معصومه رضا زاده از بازیکنان پیشین تیم فوتسال در اینستاگرام خانم امینی را آماج حمله قرار داد و گفت که او برای گرفتن اقامت در کشور خارجی دست به این حرکت زده است.رضا زاده در ادامه نوشته اش گفته است اجازه این تداوم این بازی سیاسی را به امینی نخواهد داد.

منبع : ایران آنلاین

تاریخ انتشار : شنبه 9 اردیبهشت 1396
اشتراک گذاری :
مطالب پیشنهادی مرتبط
نظرات شما درباره این مطلب

اختیاری
= 4 + 5
- نظرات پس از تائید نمایش داده خواهند شد.
- نظراتی که در آنها به شخص خاصی توهین شده باشد ، تائید نخواهد شد.
- نظراتی که به عکس های بالا یا سایت مرتبط نباشد ، تائید نخواهد شد.
- نظرات خیلی کوتاه تائید نخواهد شد.