امروز : دوشنبه 27 آذر 1396
مجله اینترنتی لوپر
منوی سایت


4215 بازدید

کنسرت بابک جهان بخش در برج میلاد

دسته بندی : موسیقی کد مطلب : 20

کنسرت بابک جهان بخش در برج میلاد

کنسرت بابک جهانبخش

کنسرت بابک جهانبخش در 26 بهمن ماه در سالن برج میلاد و در شب دوم جشنواره فجر برگزار و قطعاتی از آلبوم˝من و بارون˝ خوانده شد.
بابک جهانبخش با اجرای قطعات آلبوم " من و بارون " اجرای قابل قبولی را برای مخاطبان رقم زد. این خواننده که برای اولین بار در جشنواره موسیقی فجر به صحنه رفت با ارکستری قدرتمند به دیدار دوستدارانش رفت و با اجرای قطعاتی از جمله من و بارون ، ای دل ، دوست دارم ، چی شده سالن برج میلاد ر ا غرق در شور و هیجان کرد.

با حضور اعضای گروه به روی صحنه مخاطبان با هیجان به تشویق این گروه پرداختند . در ابتدا قطعه به خودت باختم ات اجرا شد و سپس بابک جهانبخش ضمن خوشامد گویی به مخاطبان گفت : من برای اولین بار است که در جشنواره موسیقی فجر به صحنه می روم و از اجرای این کنسرت بسیار خوشحال هستم، همچنین از تمامی مسئولین این جشنواره قدردانی می کنم.

در ادامه این خواننده پاپ قطعاتی چون باور کن، ای دل، ای کاش، هذیون، معذرت می خوام ازت، من و بارون ، مواظب خودت باش، چی شده و.... را اجرا کرد که با شروع هر قطعه مخاطبان با این گروه همخوانی می کردند.

در ادامه پدرام درخشانی در یکی از قطعات بابک جهانبخش با نوای سنتورش، فضای سالن را به کلی عوض کرد و بعد از این قطعه، به همراهی اعضای دیگر گروه به صورت بی کلام چند قطعه را با هنرمندی تمام اجرا کرد.

سپس این خواننده قطعاتی از آلبوم "زندگی من" را اجرا کرد و در ادامه از دفتر موسیقی, وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی , مدیریت سالن برج میلاد تشکر و قدردانی کرد. در پایان ریمکسی از سه قطعه «دوست دارم»، «ای دل» و «من و بارون» انتهای برنامه بابک جهانبخش بود.

گفتنی ست گروه ارکستر این خواننده از چهره های سر شناسی چون بابک ریاحی پور، یاشار خسروی، بهنام حکیم، نیما رمضان، ایلیار خسروی و... به رهبری رضا تاجبخش تشکیل شده بود.

منبع : مجله اینترنتی لوپر

تاریخ انتشار : پنجشنبه 3 اسفند 1391
اشتراک گذاری :
مطالب پیشنهادی مرتبط
نظرات شما درباره این مطلب

اختیاری
= 4 + 5
- نظرات پس از تائید نمایش داده خواهند شد.
- نظراتی که در آنها به شخص خاصی توهین شده باشد ، تائید نخواهد شد.
- نظراتی که به عکس های بالا یا سایت مرتبط نباشد ، تائید نخواهد شد.
- نظرات خیلی کوتاه تائید نخواهد شد.