امروز : جمعه 31 شهریور 1396
مجله اینترنتی لوپر
منوی سایت


112 بازدید

کی روش همه کاره تیم ملی در دیدار با قطر و چین

دسته بندی : اخبار ورزشی کد مطلب : 1678

کی روش همه کاره تیم ملی در دیدار با قطر و چین

چهارشنبه عصر اردوی تیم ملی فوتبال ایران برای دو رقابت نوروزی مقابل قطر و چین در چهارچوب مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 در حالی آغاز شد که دستیاران و کادر فنی کی روش دیگر جایی در تیم ملی ندارند. دستیاران کی روش که عصبانیت شدید او را در اردوی امارات برانگیختند، در نهایت با هماهنگی های انجام شده میان سرمربی تیم ملی و رییس فدراسیون فوتبال از کار برکنار شدند تا نیمکت تیم ملی خالی تر از همیشه باشد.

در حالی که کمتر از یک هفته به جدال حساس مقابل قطر در خاک حریف باقی مانده است، کارلوس کی روش این روزها به همه کاره تیم ملی فوتبال تبدیل شده. او یک نفره هم دستیار است، هم بدن ساز،هم کمک مربی و هم تمرین دهنده. کی روش حتی مترجم خود را هم از تیم ملی کنار گذاشته تا وظیفه ترجمه سخنان مرد پرتغالی برعهده پژمان منتظری باشد.

کی روش در آستانه دو بازی مهم و سرنوشت ساز در راه رسیدن به جام جهانی، تمام بار مسئولیت تیم ملی را تنهایی بر دوش می کشد تا در صورت احتمالی همه آن را به نام خود ثبت کند. کی روش این روزها در حال اثبات این قضیه است که خودش تنهایی می تواند به موفقیت برسد و در این راه احتیاجی به هیچ کس ندارد. موفقیتی که همه اهالی فوتبال ایران امیدوارند به دست بیاید.

کارلوس کی روش

سرمربی پرتغالی تیم ملی کشورمان می گوید با تعهد بالایی به کارش در ایران ادامه خواهد داد.

کارلوس کی روش در گفت وگو با خبرگزاری «لوزا» پرتغال گفت: با توجه به مشکلاتی که فدراسیون فوتبال ایران برای حمایت از تیم ملی با آن مواجه بود، من درخواست استعفایم را به فدراسیون تسلیم کردم تا از حرفه ای گری کادرفنی و بازیکنانم مراقبت و از منافع تیم ملی ایران دفاع کنم. مدیریت فدراسیون فوتبال ایران اما نقطه پایان را گذاشت و اعلام کرد به کار ما ایمان دارد.

سرمربی پرتغالی تیم ملی ایران که تیمش امروز (شنبه) در دیداری دوستانه با عراق دیدار می کند، در بخش دیگری از صحبت هایش اظهار داشت: با تعهد و فداکاری بالایی به کارمان با امکانات و داشته های فدراسیون فوتبال ایران ادامه خواهیم داد که بار دیگر تعهد دادند که سعی می کنند تا بر موانع و مشکلات موجود غلبه کنند.

کی روش که از سال 2011 هدایت تیم ملی ایران را بر عهده دارد و این تیم را به مرحله پایانی جام جهانی 2014 رساند، در ماه فوریه سال 2016 استعفای خود را تسلیم فدراسیون کرد، هرچند در نهایت ماندنی شد. این بار هم او به پای میز مذاکره بازگشت و مجداً هدایت تیم ملی ایران را بر عهده گرفت.

ایران در گروه A از مرحله پایانی انتخابی جام جهانی 2018 در منطقه آسیا با 11 امتیاز صدرنشین است و کره جنوبی و ازبکستان نیز به ترتیب با یک و دو امتیاز اختلاف در رده های دوم و سوم هستند. ایران پنجشنبه این هفته (3 فروردین 96) در چارچوب همین رقابت ها با قطر بازی خواهد کرد و در تاریخ 28 مارس (8 فروردین 96) با چین مصاف خواهد کرد.

منبع : خبرگزاری تسنیم

تاریخ انتشار : شنبه 28 اسفند 1395
اشتراک گذاری :
مطالب پیشنهادی مرتبط
نظرات شما درباره این مطلب

اختیاری
= 4 + 5
- نظرات پس از تائید نمایش داده خواهند شد.
- نظراتی که در آنها به شخص خاصی توهین شده باشد ، تائید نخواهد شد.
- نظراتی که به عکس های بالا یا سایت مرتبط نباشد ، تائید نخواهد شد.
- نظرات خیلی کوتاه تائید نخواهد شد.