کنسرت پاییز 95 محمد علیزاده با آهنگ های تکراری!

کنسرت محمد علیزاده

محمد علیزاده خواننده موسیقی پاپ پس از پایان ماه صفر در دو شب و در چهار نوبت با علاقمندان موسیقی خود دیدار می کند. محمد علیزاده به همراه گروه ارکسترش در کنسرت بزرگ پاییزی به روی استیج می رود تا اولین شبهای پاییزی هم آوایی او با دوستداران پایتخت نشینش را در لحظات سرد آخرین ماه پاییزی رقم بزند.

سانسهای اجرای پاییزی محمد علیزاده در تهران در حالی برگزار می شود که بعد از سکوتی چند ماهه، تمامی تلاش برای یک برنامه انرژیک با سوپرایزهای دلنشین ترتیب داده شده است و با توجه به استقبال مخاطبان در ساعات آغازین بلیط فروشی، امکان تمدید سانس ها وجود دارد.

محمد علیزاده در این اجرای پائیزی، قطعه هایی همچون "دلت با منه" ، "جز تو" ، "صدام کن" ، "غم دنیاست" ، "برگرد" و "شهر باران" را اجرا می کند.

محمد علیزاده نخستین مرتبه با اجرا در بیست و هشتمین دوره جشنواره موسیقی فجر، امکان حضور روی صحنه اجرا را پیدا کرد و در هنگام آن اجرا نیز، بسیار شگفت زده شده بود.

با وجود اینکه حدود 4 سال از انتشار آخرین آلبوم محمد علیزاده با عنوان "دلت با منه" زمان سپری می شود، اما گویا او تصمیم ندارد آلبوم جدیدی را برای مخاطبانش منتشر کند و در هر کنسرت، قطعه های تکراری چند ساله اش را می خواند.

منبع : مجله اینترنتی لوپر